Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
Slovník pojmů v telekomunikacích

Co je Fitness náramek? Vysvětlení a slovník pojmů

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

Co je Fitness náramek? Vysvětlení a slovník pojmů

Fitness náramek - Vysvětlení klíčových pojmů a zkratek

Co je Fitness náramek? Vysvětlení a slovník pojmů


Význam slov a zkratek v souvislosti s fitness náramky

1. Pedometer: Jedná se o zařízení využívané k měření počtu kroků, které uživatel ujde. Fitness náramky často obsahují vlastní vestavěné pedometry.

2. Kalorimetrie: Tento termín označuje měření počtu kalorií využitých během fyzické aktivity. Fitness náramky často zobrazují odhadovaný počet spálených kalorií.

3. Monitor srdeční frekvence: Toto zařízení sleduje a zaznamenává tepovou frekvenci uživatele. Měření srdečního tepu může pomoci při sledování celkového zdraví a kondice.

4. Spánkový monitor: Některé fitness náramky jsou také vybaveny zařízením pro sledování kvality spánku. Měří, jak dlouho a jak hluboko se uživatele podaří spát.

5. Synchronizace: Tato funkce umožňuje fitness náramku propojit s chytrým telefonem nebo jiným zařízením. Umožňuje sledovat a zaznamenávat data na jednom místě.

6. GPS: Některé pokročilé fitness náramky mají vestavěnou GPS pro sledování trasy a vzdálenosti při běhání, cyklistice nebo jiných venkovních aktivitách.

7. Voděodolnost: Tento termín označuje schopnost fitness náramku odolávat vodě. Některé náramky jsou voděodolné, což znamená, že je lze používat při plavání nebo sprchování.

8. Bluetooth: Je technologie bezdrátové komunikace, která umožňuje přenos dat mezi zařízeními na krátkou vzdálenost. Fitness náramky často využívají Bluetooth pro propojení s jinými zařízeními, jako jsou chytré telefony.


Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

Co je Fitness náramek? Vysvětlení a slovník pojmů | Eri | Zpět na úvodní stránku