Akce: Modem ZTE za 699,-Kč. Lze objednat do 31.3.2024. Více info ZDE.

Využití Google Lens v každodenním životě

Využití Google Lens v každodenním životě

Slovník pojmů v telekomunikacích
Využití Google Lens v každodenním životě

Google Lens

Využití Google Lens v každodenním životě


Google Lens je služba pro rozpoznávání objektů, kterou vytvořila společnost Google. Díky ní můžete například snadno identifikovat věci, které vidíte kolem sebe. Stačí, když na ně natočíte kameru svého telefonu a klepnete na objekt na displeji.

Vysvětlení výrazů a zkratek v telekomunikacích

Poučný a vzdělávací úvod do Google Lens

Google Lens vám pak například prozradí, vedle jaké památky právě stojíte, na kterou rasu psa se díváte, oskenuje vám QR kód nebo rychle přeloží cizojazyčné názvy jídel v restauračním menu. Služba je nyní dostupná pro všechny chytré mobilní telefony se systémy Android i iOS.

Praktické využití Google Lens

Představte si situaci, kdy stojíte před historickou budovou a zvědavost vás nutí zjistit více informací o ní. Namísto dlouhého hledání na internetu můžete jednoduše vytáhnout telefon, otevřít aplikaci Google Lens a zaměřit kameru na budovu. Během několika sekund se na obrazovce vašeho telefonu objeví jméno a historie památky.

Dalším příkladem je návštěva zahraniční restaurace, kde menu není v jazyce, kterému rozumíte. S Google Lens můžete snadno přeložit celé menu do svého jazyka, což vám pomůže lépe se rozhodnout, co si objednat. Tato funkce je neocenitelná zejména pro alergiky nebo vegetariány, kteří potřebují jistotu, že vybrané jídlo neobsahuje pro ně nevhodné ingredience.

Inovace a dopad na každodenní život

Využití Google Lens se neomezuje jen na rozpoznávání památek a překlady. Tato technologie může identifikovat i různé druhy rostlin a zvířat, což je užitečné pro milovníky přírody nebo zahrádkáře. Kromě toho dokáže skenovat a ukládat vizitky do vašich kontaktů, což usnadňuje networking a udržování důležitých spojení.

V dnešním rychle se měnícím světě, kde je technologie neoddělitelnou součástí našich životů, představuje Google Lens revoluční nástroj, který nám umožňuje lépe komunikovat se světem kolem nás. Jeho schopnost okamžitě poskytnout informace o objektech, se kterými se setkáváme, otevírá nové možnosti pro učení, objevování a interakci s naším okolím.

Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Pevný Internet

Internet

Internetová televize

LiveTV

Mobilní a datové Tarify

Mobilní Tarify

Bezdrátový 5G Internet

Bezdrátový Internet

Reference dostupnosti podle krajů a obcí!

Reference

Kontakt obchodní oddělení

Kontakt


Hledáte další informace?

Využití Google Lens v každodenním životě | Eri Internet | Zpět na úvodní stránku