Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
Slovník pojmů v telekomunikacích

Podrobný průvodce Google Play

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

Google Play - Podrobný průvodce


Podrobný průvodce Google Play

Google Play je internetový obchod, díky kterému si mohou lidé do mobilního telefonu se systémem Android nebo do Google TV pohodlně stáhnout nejrůznější aplikace. Některé z nich jsou zdarma, jiné jsou zpoplatněné. Distribuční služba Google Play tak funguje podobně jako App Store od společnosti Apple.

Vysvětlení výrazů a zkratek v telekomunikacích

Google Play zaštiťuje několik druhů digitálního obsahu. Snadno si přes něj (nebo prostřednictvím některé z jeho služeb) stáhnete do svého zařízení nejrůznější hry, hudbu, elektronické knihy a mnoho rozličných aplikací, které jsou v online prostředí tematicky rozdělené dle svého zaměření.

Aplikace a Hry

Od jednoduchých nástrojů pro každodenní použití až po komplexní hry, Google Play nabízí široký výběr aplikací a her. Uživatelé si mohou vybrat mezi zdarma dostupnými aplikacemi nebo takovými, které vyžadují jednorázovou platbu nebo předplatné.

Hudba, Filmy a Knihy

Kromě aplikací a her, Google Play nabízí i široký sortiment hudby, filmů a elektronických knih. Uživatelé si mohou koupit nebo pronajmout filmy, zakoupit hudbu nebo se přihlásit k odběru služby Google Play Music, která umožňuje neomezený přístup k milionům skladeb.

Bezpečnost a Ochrana

Google Play klade velký důraz na bezpečnost a ochranu osobních údajů. Všechny aplikace procházejí důkladnou kontrolou před tím, než jsou uvedeny v obchodě, aby se zajistilo, že neobsahují škodlivý software nebo malware.

Personalizace a Doporučení

Díky pokročilým algoritmům dokáže Google Play uživatelům nabízet aplikace, hry, hudbu, filmy a knihy, které odpovídají jejich zájmům a předchozímu chování v obchodě. Tato personalizace zlepšuje uživatelský zážitek a pomáhá objevovat nový obsah.

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme různorodé rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Hledáte další informace?

Podrobný průvodce Google Play | Eri | Zpět na úvodní stránku