Akce: Modem ZTE za 699,-Kč. Lze objednat do 31.3.2024. Více info ZDE.

Podrobný průvodce Google Play

Podrobný průvodce Google Play

Slovník pojmů v telekomunikacích
Podrobný průvodce Google Play

Google Play

Podrobný průvodce Google Play


Podrobný průvodce Google Play

Google Play je internetový obchod, díky kterému si mohou lidé do mobilního telefonu se systémem Android nebo do Google TV pohodlně stáhnout nejrůznější aplikace. Některé z nich jsou zdarma, jiné jsou zpoplatněné. Distribuční služba Google Play tak funguje podobně jako App Store od společnosti Apple.

Vysvětlení výrazů a zkratek v telekomunikacích

Google Play zaštiťuje několik druhů digitálního obsahu. Snadno si přes něj (nebo prostřednictvím některé z jeho služeb) stáhnete do svého zařízení nejrůznější hry, hudbu, elektronické knihy a mnoho rozličných aplikací, které jsou v online prostředí tematicky rozdělené dle svého zaměření.

Aplikace a Hry

Od jednoduchých nástrojů pro každodenní použití až po komplexní hry, Google Play nabízí široký výběr aplikací a her. Uživatelé si mohou vybrat mezi zdarma dostupnými aplikacemi nebo takovými, které vyžadují jednorázovou platbu nebo předplatné.

Hudba, Filmy a Knihy

Kromě aplikací a her, Google Play nabízí i široký sortiment hudby, filmů a elektronických knih. Uživatelé si mohou koupit nebo pronajmout filmy, zakoupit hudbu nebo se přihlásit k odběru služby Google Play Music, která umožňuje neomezený přístup k milionům skladeb.

Bezpečnost a Ochrana

Google Play klade velký důraz na bezpečnost a ochranu osobních údajů. Všechny aplikace procházejí důkladnou kontrolou před tím, než jsou uvedeny v obchodě, aby se zajistilo, že neobsahují škodlivý software nebo malware.

Personalizace a Doporučení

Díky pokročilým algoritmům dokáže Google Play uživatelům nabízet aplikace, hry, hudbu, filmy a knihy, které odpovídají jejich zájmům a předchozímu chování v obchodě. Tato personalizace zlepšuje uživatelský zážitek a pomáhá objevovat nový obsah.

Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Pevný Internet

Internet

Internetová televize

LiveTV

Mobilní a datové Tarify

Mobilní Tarify

Bezdrátový 5G Internet

Bezdrátový Internet

Reference dostupnosti podle krajů a obcí!

Reference

Kontakt obchodní oddělení

Kontakt


Hledáte další informace?

Podrobný průvodce Google Play | Eri Internet | Zpět na úvodní stránku