Akce: Modem ZTE za 699,-Kč. Lze objednat do 31.3.2024. Více info ZDE.

GPS Lokátor: Váš Strážce na Cestách

GPS Lokátor: Váš Strážce na Cestách

Slovník pojmů v telekomunikacích
GPS Lokátor: Váš Strážce na Cestách

GPS Lokátor

GPS Lokátor: Váš Strážce na Cestách


V dnešní době, kdy technologie hrájí klíčovou roli ve všech aspektech našeho života, se GPS lokátor stává nezbytným nástrojem pro sledování a zabezpečení vozidel. GPS lokátor je chytré zařízení, které využívá technologii GPS (Global Positioning System) pro určení a sledování polohy vozidla v reálném čase.

Vysvětlení výrazů a zkratek v telekomunikacích

GPS (Global Positioning System) je systém, který umožňuje určit polohu na Zemi s vysokou přesností pomocí satelitů obíhajících kolem planety. Když mluvíme o GPS lokátoru, jedná se o zařízení, které tuto technologii využívá pro sledování a zabezpečení vozidel.

Jak GPS Lokátor funguje?

Zařízení je instalováno ve vozidle, a pravidelně snímá svou polohu pomocí signálů z GPS satelitů. Tyto informace jsou poté odeslány přes GPRS (General Packet Radio Service) modem na server, kde jsou zpracovány a uchovány. Uživatel může tyto informace získat online, často přes webové rozhraní nebo mobilní aplikaci, a sledovat tak polohu svého vozidla v reálném čase.

Praktické využití GPS Lokátoru

GPS lokátory nejsou jen prostředkem pro sledování polohy vozidla. Slouží také jako důležitý nástroj pro zvýšení bezpečnosti, efektivitu a optimalizaci provozu. Například:

V dnešní době, kdy se bezpečnost a efektivita stávají prioritou ve všech oblastech našeho života, se GPS lokátory stávají nepostradatelnými pomocníky na cestách. Ať už jste majitelem flotily vozidel nebo jen chcete mít přehled o pohybu vašeho osobního auta, GPS lokátor je tu, aby vám pomohl.

Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Pevný Internet

Internet

Internetová televize

LiveTV

Mobilní a datové Tarify

Mobilní Tarify

Bezdrátový 5G Internet

Bezdrátový Internet

Reference dostupnosti podle krajů a obcí!

Reference

Kontakt obchodní oddělení

Kontakt


Hledáte další informace?

GPS Lokátor: Váš Strážce na Cestách | Eri Internet | Zpět na úvodní stránku