Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
Slovník pojmů v telekomunikacích

GPS Lokátor: Váš Strážce na Cestách

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

GPS Lokátor: Váš Strážce na Cestách


V dnešní době, kdy technologie hrájí klíčovou roli ve všech aspektech našeho života, se GPS lokátor stává nezbytným nástrojem pro sledování a zabezpečení vozidel. GPS lokátor je chytré zařízení, které využívá technologii GPS (Global Positioning System) pro určení a sledování polohy vozidla v reálném čase.

Vysvětlení výrazů a zkratek v telekomunikacích

GPS (Global Positioning System) je systém, který umožňuje určit polohu na Zemi s vysokou přesností pomocí satelitů obíhajících kolem planety. Když mluvíme o GPS lokátoru, jedná se o zařízení, které tuto technologii využívá pro sledování a zabezpečení vozidel.

Jak GPS Lokátor funguje?

Zařízení je instalováno ve vozidle, a pravidelně snímá svou polohu pomocí signálů z GPS satelitů. Tyto informace jsou poté odeslány přes GPRS (General Packet Radio Service) modem na server, kde jsou zpracovány a uchovány. Uživatel může tyto informace získat online, často přes webové rozhraní nebo mobilní aplikaci, a sledovat tak polohu svého vozidla v reálném čase.

Praktické využití GPS Lokátoru

GPS lokátory nejsou jen prostředkem pro sledování polohy vozidla. Slouží také jako důležitý nástroj pro zvýšení bezpečnosti, efektivitu a optimalizaci provozu. Například:

V dnešní době, kdy se bezpečnost a efektivita stávají prioritou ve všech oblastech našeho života, se GPS lokátory stávají nepostradatelnými pomocníky na cestách. Ať už jste majitelem flotily vozidel nebo jen chcete mít přehled o pohybu vašeho osobního auta, GPS lokátor je tu, aby vám pomohl.

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme různorodé rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Hledáte další informace?

GPS Lokátor: Váš Strážce na Cestách | Eri | Zpět na úvodní stránku