Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
Slovník pojmů v telekomunikacích

HBO GO: Objevte svět filmů a seriálů online

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

HBO GO: Vaše Online Videotéka Plná Zábavy a Vzdělávání


V dnešním digitálním věku je možnost sledovat filmy a seriály online z pohodlí domova nebo odkudkoliv jiného stala nedílnou součástí našich životů. Jedním z předních poskytovatelů tohoto druhu služeb je HBO GO, online videotéka, která překypuje širokou nabídkou českých i zahraničních seriálů a filmů. Díky HBO GO máte možnost sledovat více než 6 200 dílů seriálů a přes 800 filmů. Ať už máte chuť na napínavý thriller, romantický film, dokumentární seriál nebo komedii, HBO GO vám nabízí neomezený přístup k vašim oblíbeným pořadům.

Přístupnost a kompatibilita

HBO GO vyniká svou přístupností a kompatibilitou s různými zařízeními. Můžete ho sledovat přes rozhraní chytré televize, na tabletu, chytrém telefonu nebo na počítači. To znamená, že ať už jste kdekoli, vaše oblíbené pořady jsou vždy na dosah ruky. Díky této flexibilitě se HBO GO stává ideálním společníkem pro domácí večery i dlouhé cesty.

Neustálé obohacování nabídky

Jednou z hlavních výhod HBO GO je jeho dynamická a stále se rozšiřující nabídka. Nové seriály, sezóny a filmy jsou pravidelně přidávány, takže se nikdy neztratíte v moři obsahu. Tato neustálá aktualizace zajišťuje, že budete mít vždy přístup k nejnovějším hitům i klasickým dílům, které si zaslouží vaši pozornost.

Jak HBO GO změnilo způsob, jakým sledujeme televizi

HBO GO je více než jen platformou pro sledování filmů a seriálů. Je to fenomén, který změnil způsob, jakým přistupujeme k televiznímu vysílání a filmům. Díky možnosti sledovat obsah on-demand, tedy přesně kdy chcete, se HBO GO stalo synonymem pro moderní způsob sledování televize. Uživatelé nejsou vázáni na televizní programy a mohou si sami rozhodnout, co a kdy sledovat.

Praktické využití HBO GO

Kromě zábavy HBO GO nabízí i řadu vzdělávacích programů a dokumentů, které rozšiřují obzory a přinášejí nové poznatky z různých oblastí. Sledování cizojazyčných filmů a seriálů může také přispět k lepšímu porozumění jazyka a kultury. HBO GO tak není jen o zábavě, ale i o možnosti učit se a objevovat nové věci.

V dnešní době, kdy je digitální obsah snadno dostupný, je důležité mít platformu, která nabízí kvalitní a rozmanitý obsah. HBO GO je příkladem takové služby, která přináší to nejlepší z obou světů - zábavu a vzdělávání. Ať už jste filmový nadšenec nebo seriálový maniak, HBO GO vám otevře dveře do světa, kde si každý najde to své.

Zrychlujeme Česko s Eri: Ověřte dostupnost Internetu na Vaší Adrese.

Chcete zjistit, jak rychlý internet můžete mít doma nebo ve firmě? Stačí zadat vaši adresu a my vám ukážeme možnosti připojení k rychlému a stabilnímu internetu od Eri.
Prověříme dostupnost DSL, optického i 5G bezdrátového připojení a nabídneme řešení na míru vašim potřebám.


Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Město / obec:
Část obce:
Název ulice (bez č. popisného):
Číslo popisné:

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme různorodé rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Hledáte další informace?

HBO GO: Objevte svět filmů a seriálů online | Eri | Zpět na úvodní stránku