Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
Slovník pojmů v telekomunikacích

HD Voice: Revoluce v kvalitě hovorů v mobilních sítích

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

Co je to HD Voice a jak změnilo komunikaci


V dnešním digitálním věku je kvalita hovorů v mobilních sítích klíčová pro efektivní komunikaci. HD Voice, neboli High Definition Voice, je technologie, která tuto kvalitu významně vylepšuje. Tato technologie znamená velký skok vpřed oproti tradičním hovorům, které jsou omezeny na frekvenční pásmo 300 až 3400 Hz. HD Voice rozšiřuje toto spektrum až na 50 až 7000 Hz, což umožňuje přenášet mnohem bohatší a přirozenější zvukový obraz.

Jak HD Voice funguje

Základem HD Voice je pokročilý zvukový kodek, který efektivně komprimuje a dekomprimuje audio signály bez výrazné ztráty kvality. Díky tomu je možné přenášet vyšší datový tok a zachytit širší rozsah frekvencí. Tento rozšířený frekvenční rozsah umožňuje, aby se hlas během telefonního hovoru slyšel mnohem jasněji a přirozeněji, s méně šumů a zkreslení.

Předpoklady pro použití HD Voice

Aby bylo možné využít výhod HD Voice, je nutné splnit několik podmínek. Především oba účastníci hovoru musí mít zařízení podporující HD Voice. Dále je potřeba, aby oba volající byli v dosahu sítě, která tuto technologii podporuje. V České republice byl Vodafone prvním operátorem, který umožnil přenos hovorů v HD Voice kvalitě ve své celé hlasové síti jak na 2G, tak na 3G. Dnes je většina moderních chytrých telefonů vybavena podporou pro HD Voice, což umožňuje jejich uživatelům těžit z lepší kvality hovorů.

Význam HD Voice pro budoucnost komunikace

HD Voice není jen dalším technologickým vylepšením; je to revoluce v způsobu, jakým vnímáme a provádíme telefonní hovory. S čistším a přirozenějším zvukem se zvyšuje i efektivita komunikace. Méně nedorozumění, lepší porozumění nuancím v hlasu a snazší rozpoznávání emocí - to vše přispívá k hlubší a smysluplnější interakci. V době, kdy je většina komunikace digitalizována, přináší HD Voice osobní dimenzi zpět do našich hovorů, což je neocenitelné pro udržování silných vztahů, ať už v osobním nebo profesionálním životě.

Závěr

HD Voice je přelomová technologie, která významně zlepšuje kvalitu hovorů v mobilních sítích. Díky širšímu rozsahu frekvencí a pokročilému kodeku poskytuje uživatelům čistější a přirozenější zvukový zážitek. Jelikož podpora pro HD Voice je nyní standardem u většiny nových chytrých telefonů a stále více operátorů technologii implementuje do svých sítí, můžeme očekávat, že výhody HD Voice si brzy užijí všichni uživatelé mobilních telefonů.

Zrychlujeme Česko s Eri: Ověřte dostupnost Internetu na Vaší Adrese.

Chcete zjistit, jak rychlý internet můžete mít doma nebo ve firmě? Stačí zadat vaši adresu a my vám ukážeme možnosti připojení k rychlému a stabilnímu internetu od Eri.
Prověříme dostupnost DSL, optického i 5G bezdrátového připojení a nabídneme řešení na míru vašim potřebám.


Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Město / obec:
Část obce:
Název ulice (bez č. popisného):
Číslo popisné:

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme různorodé rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Hledáte další informace?

HD Voice: Revoluce v kvalitě hovorů v mobilních sítích | Eri | Zpět na úvodní stránku