Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

IP68: Nejvyšší stupeň odolnosti mobilních telefonů | Eri blogUdělejte z Eri svého poskytovatele internetových služeb ještě dnes!Internet 100 Mbps v AKCI 200 Mbps Internet 165 Mbps v AKCI 250 Mbps Internet 55 Mbps v AKCI 100 Mbps Internet 35 Mbps v AKCI 55 Mbps


Eri Internet s IQ optimalizací

Slovník pojmů v telekomunikacích
IP68: Nejvyšší stupeň odolnosti mobilních telefonů | Eri blog

IP68: Nejvyšší stupeň odolnosti mobilních telefonů

IP68: Nejvyšší stupeň ochrany pro váš telefon


IP68: Nejvyšší stupeň ochrany pro váš telefon

V dnešní době, kdy jsou naše telefony neustálými společníky v každodenním životě, je důležité zajistit jejich maximální ochranu před vnějšími vlivy. Právě proto je dobré znát význam označení IP68, které nám může prozradit, jak moc je naše zařízení odolné. Pojďme se společně ponořit do tajů této certifikace a odhalit, co všechno se za ní skrývá.

Co znamená IP68?

IP68 je označení stupně ochrany (Ingress Protection), které nám říká, jak moc je zařízení chráněno před vniknutím pevných částic a kapalin. Toto dvouciferné číslo se skládá ze dvou částí, přičemž první číslice označuje odolnost proti pevným objektům a druhá proti tekutinám.

První číslice se pohybuje v rozmezí od 0 (bez ochrany) až po 6 (úplná ochrana před prachem). Druhá číslice pak nabývá hodnot od 0 (bez ochrany) až po 9 (ochrana proti tlakové vodě). V případě IP68 tak máme jistotu, že je zařízení zcela prachotěsné a vodotěsné i při delším ponoření.

Výhody IP68 certifikace

Telefon s IP68 certifikací vám poskytne klid v mnoha situacích. Nemusíte se bát, že se vám při focení u bazénu nebo moře telefon namočí nebo že ho zničí déšť při procházce přírodou. Díky prachotěsnosti se nemusíte obávat ani písku na pláži či prachu na staveništi.

S IP68 telefonem můžete bez obav fotit a natáčet pod vodou, třeba při šnorchlování nebo potápění. Zatímco telefony s nižším stupněm IP67 vydrží pod vodou maximálně 30 minut v hloubce 1 metru, IP68 zvládne i delší ponoření. Přesné podmínky ale vždy určuje výrobce, proto je dobré si je předem prostudovat.

IP68 v praxi

Představte si, že jste na dovolené u moře. S IP68 telefonem můžete bez obav fotit děti, jak si hrají ve vlnách, nebo natočit působivé záběry podmořského života při šnorchlování. A když vám telefon omylem spadne do vody, nemusíte propadat panice. Prostě ho vytáhnete, osušíte a můžete vesele pokračovat.

Nebo jste vášnivý kuchař a při vaření vám telefon spadne do dřezu s vodou? Žádný problém, IP68 to zvládne. Pracujete v prašném prostředí na stavbě nebo v dílně? I tady se IP68 certifikace postará o bezpečí vašeho telefonu.

Závěr

IP68 představuje špičku v ochraně telefonů a dalších zařízení před prachem a vodou. S takovým telefonem získáte svobodu a klid v mnoha situacích, ať už jste dobrodruh milující adrenalin, nebo prostě jen chcete mít jistotu, že váš telefon přežije i nečekané nehody. Při výběru nového telefonu je proto certifikace IP68 důležitým parametrem, který stojí za zvážení.


Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

IP68: Nejvyšší stupeň odolnosti mobilních telefonů | Eri blog | Eri | Zpět na úvodní stránku