Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

iPhone Xr: Chytrý telefon s výkonným čipem | AppleUdělejte z Eri svého poskytovatele internetových služeb ještě dnes!Internet 100 Mbps v AKCI 200 Mbps Internet 165 Mbps v AKCI 250 Mbps Internet 55 Mbps v AKCI 100 Mbps Internet 35 Mbps v AKCI 55 Mbps


Eri Internet s IQ optimalizací

Slovník pojmů v telekomunikacích
iPhone Xr: Chytrý telefon s výkonným čipem | Apple

iPhone Xr: Chytrý telefon s výkonným čipem a skvělým fotoaparátem

iPhone Xr


iPhone Xr je nový přírůstek do rodiny chytrých telefonů od společnosti Apple. Tento model přináší řadu inovativních funkcí a technologií, které posouvají hranice možností moderních smartphonů. Pojďme se společně ponořit do detailů a odhalit, co dělá iPhone Xr tak výjimečným.

Displej a design

Jednou z nejvýraznějších vlastností iPhonu Xr je jeho bezrámečkový LCD displej s úhlopříčkou 6,1 palce. Tento displej využívá pokročilou vícedotykovou technologii Multi-Touch, která zajišťuje intuitivní a precizní ovládání. Navíc je vybaven funkcí TrueTone, jež automaticky přizpůsobuje vyvážení bílé barvy podle okolního osvětlení, čímž poskytuje přirozený a příjemný zážitek pro vaše oči v jakémkoliv prostředí.

Design iPhonu Xr se nese v duchu elegance a odolnosti. Přestože tento model postrádá technologii 3D Touch, kterou najdeme u jeho sourozenců iPhone Xs a Xs Max, Apple ji chytře nahradil haptickou odezvou. Díky tomu máte při každém doteku a interakci s telefonem pocit, jako byste skutečně stiskli fyzické tlačítko. Rám telefonu je vyroben z leteckého hliníku a přední i zadní strana je chráněna odolným sklem, což zaručuje nejen atraktivní vzhled, ale i dlouhou životnost.

Výkon a inteligence

Pod kapotou iPhonu Xr se ukrývá vůbec nejchytřejší a nejvýkonnější čip, jaký byl kdy v chytrém telefonu použit. Tento výkonný procesor je doplněn o revoluční neuronový engine, který umožňuje bleskurychlé zpracování úloh umělé inteligence. Ať už jde o rozpoznávání tváří, strojové učení nebo augmentovanou realitu, iPhone Xr zvládne vše s neuvěřitelnou rychlostí a přesností. S tímto telefonem v ruce budete mít vždy dostatek výkonu pro náročné aplikace, hry i multitasking.

Fotoaparát a zážitky

Fotoaparát je další oblastí, kde iPhone Xr exceluje. Hlavní 12MP snímač v kombinaci s pokročilými algoritmy umělé inteligence dokáže zachytit ohromující fotografie plné detailů, živých barev a perfektního kontrastu. Nezáleží na tom, zda fotíte za jasného dne nebo v šeru, iPhone Xr si vždy poradí a výsledkem budou snímky profesionální kvality. Přední TrueDepth kamera zase přináší zábavné animoji a memoji, které oživí vaše selfie a videochaty.

iPhone Xr je více než jen chytrý telefon - je to váš věrný společník pro každý den. S tímto zařízením v kapse máte neustále po ruce výkonný nástroj pro práci, zábavu, komunikaci i tvorbu. Ať už jste profesionál, student nebo nadšenec do technologií, iPhone Xr vám otevře dveře do světa neomezených možností a inovací.

Pokud hledáte chytrý telefon, který spojuje špičkový výkon, pokročilé funkce a ikonický design, iPhone Xr je jasnou volbou. S tímto telefonem získáte nejen spolehlivého pomocníka, ale i stylový doplněk, který podtrhne vaši osobnost. Nechte se vtáhnout do ekosystému Apple a objevte, jak iPhone Xr změní váš pohled na mobilní technologie.


Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

iPhone Xr: Chytrý telefon s výkonným čipem | Apple | Eri | Zpět na úvodní stránku