Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
Slovník pojmů v telekomunikacích

iPhone Xs a Xs Max: Nová éra mobilních telefonů od Apple

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

iPhone Xs a Xs Max: Revoluce v mobilních telefonech


Apple iPhone Xs a Xs Max jsou špičkové smartphony, které přinášejí řadu revolučních technologií a vylepšení. Tyto modely, představené v září 2018, posouvají hranice toho, co jsme zvyklí od mobilních telefonů očekávat. Pojďme se ponořit do detailů a odhalit, co dělá iPhone Xs a Xs Max tak výjimečnými.

Úchvatný OLED displej

Začněme tím nejviditelnějším - displejem. iPhone Xs Max se pyšní největším OLED displejem, jaký kdy Apple v iPhonu použil. S úhlopříčkou 6,5 palce a rozlišením 2688 x 1242 pixelů poskytuje neskutečně ostrý a detailní obraz. OLED technologie navíc zajišťuje dokonalé podání černé, živé barvy a vynikající kontrastní poměr. Menší iPhone Xs nezůstává pozadu se svým 5,8 palcovým OLED displejem. Oba modely podporují HDR10 a Dolby Vision, takže si vychutnáte filmy a videa s nebývalou hloubkou a realismem.

Výkon bez kompromisů

Pod kapotou iPhonů Xs a Xs Max tepe nový A12 Bionic čip. Tento 7nm čip obsahuje 6,9 miliardy tranzistorů a nabízí o 15 % vyšší výkon a o 50 % nižší spotřebu energie ve srovnání s předchozí generací. Součástí čipu je i neuronový engine nové generace, který zvládne až 5 bilionů operací za sekundu. Díky tomu umožňuje pokročilé strojové učení, které se využívá například pro rozpoznávání obličejů, scén a objektů v reálném čase. S takovým výkonem zvládnou iPhone Xs a Xs Max i ty nejnáročnější úkoly, ať už jde o hraní graficky náročných her, střih 4K videa nebo práci s rozšířenou realitou.

Fotoaparáty, které vidí více

Dvojice 12MP fotoaparátů na zadní straně iPhonů Xs a Xs Max přináší řadu vylepšení. Širokoúhlý objektiv má světelnost f/1.8, teleobjektiv pak f/2.4. Oba jsou opticky stabilizované. Nechybí ani oblíbený portrétní režim s pokročilým bokehem a možností dodatečné úpravy hloubky ostrosti. Novinkou je režim Smart HDR, který kombinuje několik snímků s různou expozicí do jednoho detailního snímku s vynikajícím dynamickým rozsahem. Přední 7MP kamera TrueDepth zase využívá hloubkové mapy obličeje pro přirozené portrétní selfie. Nechybí ani Animoji a Memoji.

Odolnost a výdrž

iPhony Xs a Xs Max mají nově odolnost IP68, takže vydrží ponor do vody až do hloubky 2 metrů po dobu 30 minut. Přední i zadní strana je chráněna nejpevnějším sklem, jaké bylo v smartphonu použito. Baterie v iPhonu Xs vydrží o 30 minut déle než u iPhonu X, u většího Xs Maxu je to dokonce o 1,5 hodiny déle. Bezdrátové nabíjení je nyní rychlejší.

iPhone Xs a Xs Max posouvají laťku velmi vysoko. Ať už jde o displej, výkon, fotoaparáty nebo celkové zpracování, tyto iPhony excelují v každém ohledu. Jsou jasnou volbou pro všechny, kteří chtějí to nejlepší, co aktuálně mobilní svět nabízí. S iPhonem Xs a Xs Max budete připraveni na cokoliv, co vám život a moderní technologie přinesou.

Zrychlujeme Česko s Eri: Ověřte dostupnost Internetu na Vaší Adrese.

Chcete zjistit, jak rychlý internet můžete mít doma nebo ve firmě? Stačí zadat vaši adresu a my vám ukážeme možnosti připojení k rychlému a stabilnímu internetu od Eri.
Prověříme dostupnost DSL, optického i 5G bezdrátového připojení a nabídneme řešení na míru vašim potřebám.


Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Město / obec:
Část obce:
Název ulice (bez č. popisného):
Číslo popisné:

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme různorodé rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Hledáte další informace?

iPhone Xs a Xs Max: Nová éra mobilních telefonů od Apple | Eri | Zpět na úvodní stránku