Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

iPhone Xs a Xs Max: Nová éra mobilních telefonů od AppleUdělejte z Eri svého poskytovatele internetových služeb ještě dnes!Internet 100 Mbps v AKCI 200 Mbps Internet 165 Mbps v AKCI 250 Mbps Internet 55 Mbps v AKCI 100 Mbps Internet 35 Mbps v AKCI 55 Mbps


Eri Internet s IQ optimalizací

Slovník pojmů v telekomunikacích
iPhone Xs a Xs Max: Nová éra mobilních telefonů od Apple

iPhone Xs a Xs Max: Revoluce v mobilních telefonech

iPhone Xs a Xs Max


Apple iPhone Xs a Xs Max jsou špičkové smartphony, které přinášejí řadu revolučních technologií a vylepšení. Tyto modely, představené v září 2018, posouvají hranice toho, co jsme zvyklí od mobilních telefonů očekávat. Pojďme se ponořit do detailů a odhalit, co dělá iPhone Xs a Xs Max tak výjimečnými.

Úchvatný OLED displej

Začněme tím nejviditelnějším - displejem. iPhone Xs Max se pyšní největším OLED displejem, jaký kdy Apple v iPhonu použil. S úhlopříčkou 6,5 palce a rozlišením 2688 x 1242 pixelů poskytuje neskutečně ostrý a detailní obraz. OLED technologie navíc zajišťuje dokonalé podání černé, živé barvy a vynikající kontrastní poměr. Menší iPhone Xs nezůstává pozadu se svým 5,8 palcovým OLED displejem. Oba modely podporují HDR10 a Dolby Vision, takže si vychutnáte filmy a videa s nebývalou hloubkou a realismem.

Výkon bez kompromisů

Pod kapotou iPhonů Xs a Xs Max tepe nový A12 Bionic čip. Tento 7nm čip obsahuje 6,9 miliardy tranzistorů a nabízí o 15 % vyšší výkon a o 50 % nižší spotřebu energie ve srovnání s předchozí generací. Součástí čipu je i neuronový engine nové generace, který zvládne až 5 bilionů operací za sekundu. Díky tomu umožňuje pokročilé strojové učení, které se využívá například pro rozpoznávání obličejů, scén a objektů v reálném čase. S takovým výkonem zvládnou iPhone Xs a Xs Max i ty nejnáročnější úkoly, ať už jde o hraní graficky náročných her, střih 4K videa nebo práci s rozšířenou realitou.

Fotoaparáty, které vidí více

Dvojice 12MP fotoaparátů na zadní straně iPhonů Xs a Xs Max přináší řadu vylepšení. Širokoúhlý objektiv má světelnost f/1.8, teleobjektiv pak f/2.4. Oba jsou opticky stabilizované. Nechybí ani oblíbený portrétní režim s pokročilým bokehem a možností dodatečné úpravy hloubky ostrosti. Novinkou je režim Smart HDR, který kombinuje několik snímků s různou expozicí do jednoho detailního snímku s vynikajícím dynamickým rozsahem. Přední 7MP kamera TrueDepth zase využívá hloubkové mapy obličeje pro přirozené portrétní selfie. Nechybí ani Animoji a Memoji.

Odolnost a výdrž

iPhony Xs a Xs Max mají nově odolnost IP68, takže vydrží ponor do vody až do hloubky 2 metrů po dobu 30 minut. Přední i zadní strana je chráněna nejpevnějším sklem, jaké bylo v smartphonu použito. Baterie v iPhonu Xs vydrží o 30 minut déle než u iPhonu X, u většího Xs Maxu je to dokonce o 1,5 hodiny déle. Bezdrátové nabíjení je nyní rychlejší.

iPhone Xs a Xs Max posouvají laťku velmi vysoko. Ať už jde o displej, výkon, fotoaparáty nebo celkové zpracování, tyto iPhony excelují v každém ohledu. Jsou jasnou volbou pro všechny, kteří chtějí to nejlepší, co aktuálně mobilní svět nabízí. S iPhonem Xs a Xs Max budete připraveni na cokoliv, co vám život a moderní technologie přinesou.


Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

iPhone Xs a Xs Max: Nová éra mobilních telefonů od Apple | Eri | Zpět na úvodní stránku