Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
Slovník pojmů v telekomunikacích

MIL-STD 810G: Tajemství odolných telefonů odhaleno

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

MIL-STD 810G: Tajemství odolných telefonů odhaleno


V dnešní době, kdy se naše každodenní existence stává čím dál více závislou na mobilních telefonech, je odolnost těchto zařízení proti vnějším vlivům klíčovou. Ne každý telefon je však stvořen rovným dílem; existují hrdinové mezi námi, telefony, které by mohly přežít i v náručí drsné matky přírody. A právě zde se objevuje pojem MIL-STD 810G, který je jakýmsi rytířským řádem v oblasti odolnosti mobilních zařízení.

MIL-STD 810G není jen obyčejná zkratka; je to symbol neústupnosti a vytrvalosti. Tato norma pochází z vojenského prostředí, kde byla původně vytvořena americkým ministerstvem obrany, aby definovat, jak odolné musí být vojenské vybavení vůči různým podmínkám prostředí. A přestože je primárně určena pro armádní techniku, její principy byly převedeny i do světa spotřební elektroniky.

Představte si telefon jako vojáka na bitevním poli. Každý den čelí různým výzvám - extrémním teplotám, kdy se pocitově pohybuje od zamrzlé tundry až po rozpálenou poušť. Poté jsou tu nárazy a vibrace, které připomínají nekonečné zemětřesení, jež by mohlo zlomit i to nejsilnější duchovní jádro. Dešťové kapky dopadají jako nekonečný monzunový déšť, a telefon musí odolávat i prachu, který se snaží proniknout do jeho nejintimnějších zákoutí.

Když se telefon podrobuje testům MIL-STD 810G, musí projít nespočtem náročných zkoušek. V laboratoři je vystaven širokému spektru podmínek, které napodobují vlivy, se kterými by se mohl setkat ve skutečném světě. Tyto testy jsou navrženy tak, aby simulovaly extrémní použití, které by mohlo zařízení potkat. Například testy nárazů prověří, zda telefon přežije pád z určité výšky, zatímco testy vibrací zkontrolují, jak se zařízení vypořádá s dlouhodobým otřesem, jako by bylo připevněno na vozidlo jedoucí po rozbité cestě.

Ale co znamená tato certifikace pro průměrného uživatele? Představme si, že jste dobrodruh, který touží po fotografiích z nejdivočejších koutů planety. Telefon s MIL-STD 810G certifikací je vaším spolehlivým parťákem, který se nezalekne ani prachu Sahary, ani mrazu Antarktidy. Nebo jste pracovník na staveništi, kde telefon neustále čelí nebezpečí zanesení prachem nebo náhodného pádu. S takovým zařízením můžete pracovat s jistotou, že vaše důležitá komunikační linka zůstane neporušená.

V praktickém využití tedy telefony s certifikací MIL-STD 810G nabízí nejen klid mysli, ale také snížení nákladů na opravy či výměnu zařízení. Jsou ideální pro lidi, kteří žijí život na hraně nebo pro ty, kteří jednoduše chtějí telefon, který přežije každodenní nešikovnost bez poškrábání.

Takže ať už jste dobrodruh, stavební dělník, nebo jen někdo, kdo má sklony k nešťastným nehodám, telefon s certifikací MIL-STD 810G je jako věrný štít, který ochrání vaše digitální životní zkušenosti před nástrahami tohoto světa.

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme různorodé rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Hledáte další informace?

MIL-STD 810G: Tajemství odolných telefonů odhaleno | Eri | Zpět na úvodní stránku