Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

Význam zkratek a výrazů: Co je to Nano SIM karta?Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!Internet 100 Mbps v AKCI 200 Mbps Internet 165 Mbps v AKCI 250 Mbps Internet 55 Mbps v AKCI 100 Mbps Internet 35 Mbps v AKCI 55 Mbps


Eri Internet s IQ optimalizací

Slovník pojmů v telekomunikacích
Význam zkratek a výrazů: Co je to Nano SIM karta?

Nano SIM karta

Význam zkratek a výrazů: Co je to Nano SIM karta?


Před tím, než se vydáme na cestu objevování významu různých výrazů a zkratek spojených s nano SIM kartou, měli bychom nejprve pochopit, co to vlastně SIM karta je. SIM je zkratkou pro "Subscriber Identity Module" neboli modul identity předplatitele. Jedná se o malou paměťovou kartu, která je vložena do mobilního telefonu a umožňuje mu přístup k sítí mobilního operátora. Karta uchovává informace o předplatiteli a jeho službách a pomáhá identifikovat telefon v síti.

Nyní se podíváme na některé z nejdůležitějších výrazů a zkratek souvisejících s nano SIM kartou:

1. Nano SIM: Nano SIM karta je nejmenší typ SIM karty, který je v současnosti k dispozici. Její rozměry jsou 12,3 mm × 8,8 mm. Velikost samotného čipu, který uchovává informace, je ale stejná jako u větších SIM karet. Jedná se o standardní typ karty pro většinu nových smartphonů.

2. Trio SIM: Trio SIM je balení, které obsahuje všechny tři velikosti SIM karty - mini, micro a nano. Uživatel si pak může vylomit kartu potřebného rozměru.

3. Seříznutí SIM: Je možné upravit velikost starší SIM karty na menší tím, že se kolem ní odřízne přebytečný plast. Tento postup je ale riskantní, protože pokud to neuděláte správně, můžete kartu nevratně poškodit.

4. Šablona na ořezání SIM: Pokud potřebujete seříznout svou SIM kartu, můžete použít šablonu, která vám pomůže určit, kde přesně máte řezat. Tato šablona je obvykle k dispozici online ke stažení a vytisknutí.

5. Aktivace SIM: Jakmile vložíte SIM kartu do telefonu, budete muset ji aktivovat. To obvykle znamená, že budete muset zadat PIN kód, který je na kartě uvedený, nebo se přihlásit k účtu u svého mobilního operátora.

Tyto výrazy a zkratky vám pomohou lépe porozumět světu nano SIM karet a jejich použití. S jejich znalostí budete moci lépe navigovat v nabídce mobilních operátorů a vybrat si takovou SIM kartu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.


Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

Význam zkratek a výrazů: Co je to Nano SIM karta? | Eri | Zpět na úvodní stránku