Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

Rozumíte výrazům a zkratekám v newsletterech? Přečtěte si podrobné vysvětlení!Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!Internet 100 Mbps v AKCI 200 Mbps Internet 165 Mbps v AKCI 250 Mbps Internet 55 Mbps v AKCI 100 Mbps Internet 35 Mbps v AKCI 55 Mbps


Eri Internet s IQ optimalizací

Slovník pojmů v telekomunikacích
Rozumíte výrazům a zkratekám v newsletterech? Přečtěte si podrobné vysvětlení!

Rozklíčování výrazů a zkratek v newsletterech

Rozumíte výrazům a zkratekám v newsletterech? Přečtěte si podrobné vysvětlení!


Když se setkáte s pojmem "Newsletter", mohou se vám vybavit různé výrazy a zkratky. V tomto příspěvku se pokusíme rozklíčovat některé z nich, aby bylo jasnější, co přesně znamenají a jak se vzájemně vztahují.

Začněme nejprve se samotným slovem "Newsletter". Jak již bylo zmíněno, tento termín je odvozen z anglických slov "news" a "letter", což v překladu znamená "novinky" a "dopis". Může se tedy jednat o jakoukoli formu komunikace, která informuje o novinkách, událostech nebo akcích dané společnosti.

"Marketing" se týká všech aktivit, které firma podniká s cílem propagovat své produkty nebo služby. Newsletter je tedy jedním z mnoha marketingových nástrojů, které mohou společnosti využívat.

Když hovoříme o "zákaznících", máme na mysli ty, kteří se přihlásili k odběru newsletteru. Tito lidé projevili zájem o produkty nebo služby dané společnosti a souhlasili s tím, že budou pravidelně informováni o novinkách a akcích.

Pojem "spam" se často objevuje v souvislosti s newslettery. Toto slovo označuje nevyžádané e-maily, které jsou rozesílány na velké množství adresátů bez jejich souhlasu. Pokud zákazník nesouhlasil s příjmem newsletteru a přesto ho dostává, jedná se o spam.

Zkratka "GDPR" se vztahuje na obecné nařízení o ochraně osobních údajů. Toto nařízení stanovuje pravidla pro zpracování osobních údajů občanů Evropské unie a musí ho dodržovat všechny firmy, které se nacházejí na území EU nebo zpracovávají data občanů EU.

Pokud se někdo "přihlásí k odběru", znamená to, že dal společnosti souhlas k zasílání newsletterů na jeho e-mailovou adresu. Tento souhlas je nezbytný pro zákonné zasílání newsletterů.

Doufám, že toto vysvětlení pomohlo rozptýlit některé z vašich otázek týkajících se newsletterů. Pokud máte další dotazy, neváhejte se na mne obrátit.


Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

Rozumíte výrazům a zkratekám v newsletterech? Přečtěte si podrobné vysvětlení! | Eri | Zpět na úvodní stránku