Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
Slovník pojmů v telekomunikacích

Rozumíte výrazům a zkratekám v newsletterech? Přečtěte si podrobné vysvětlení!

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

Rozumíte výrazům a zkratekám v newsletterech? Přečtěte si podrobné vysvětlení!


Když se setkáte s pojmem "Newsletter", mohou se vám vybavit různé výrazy a zkratky. V tomto příspěvku se pokusíme rozklíčovat některé z nich, aby bylo jasnější, co přesně znamenají a jak se vzájemně vztahují.

Začněme nejprve se samotným slovem "Newsletter". Jak již bylo zmíněno, tento termín je odvozen z anglických slov "news" a "letter", což v překladu znamená "novinky" a "dopis". Může se tedy jednat o jakoukoli formu komunikace, která informuje o novinkách, událostech nebo akcích dané společnosti.

"Marketing" se týká všech aktivit, které firma podniká s cílem propagovat své produkty nebo služby. Newsletter je tedy jedním z mnoha marketingových nástrojů, které mohou společnosti využívat.

Když hovoříme o "zákaznících", máme na mysli ty, kteří se přihlásili k odběru newsletteru. Tito lidé projevili zájem o produkty nebo služby dané společnosti a souhlasili s tím, že budou pravidelně informováni o novinkách a akcích.

Pojem "spam" se často objevuje v souvislosti s newslettery. Toto slovo označuje nevyžádané e-maily, které jsou rozesílány na velké množství adresátů bez jejich souhlasu. Pokud zákazník nesouhlasil s příjmem newsletteru a přesto ho dostává, jedná se o spam.

Zkratka "GDPR" se vztahuje na obecné nařízení o ochraně osobních údajů. Toto nařízení stanovuje pravidla pro zpracování osobních údajů občanů Evropské unie a musí ho dodržovat všechny firmy, které se nacházejí na území EU nebo zpracovávají data občanů EU.

Pokud se někdo "přihlásí k odběru", znamená to, že dal společnosti souhlas k zasílání newsletterů na jeho e-mailovou adresu. Tento souhlas je nezbytný pro zákonné zasílání newsletterů.

Doufám, že toto vysvětlení pomohlo rozptýlit některé z vašich otázek týkajících se newsletterů. Pokud máte další dotazy, neváhejte se na mne obrátit.

Zrychlujeme Česko s Eri: Ověřte dostupnost Internetu na Vaší Adrese.

Chcete zjistit, jak rychlý internet můžete mít doma nebo ve firmě? Stačí zadat vaši adresu a my vám ukážeme možnosti připojení k rychlému a stabilnímu internetu od Eri.
Prověříme dostupnost DSL, optického i 5G bezdrátového připojení a nabídneme řešení na míru vašim potřebám.


Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Město / obec:
Část obce:
Název ulice (bez č. popisného):
Číslo popisné:

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme různorodé rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Hledáte další informace?

Rozumíte výrazům a zkratekám v newsletterech? Přečtěte si podrobné vysvětlení! | Eri | Zpět na úvodní stránku