Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
Slovník pojmů v telekomunikacích

Office 365: Průvodce pro efektivní online práci

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

Office 365: Průvodce pro efektivní online práci

Office 365: Váš kancelářský pomocník na dosah

Office 365: Průvodce pro efektivní online práci


Office 365: Váš kancelářský pomocník na dosah

Office 365, známý také jako Microsoft 365, je robustní sada aplikací a služeb nabízená společností Microsoft. Tento balík kombinuje klasické kancelářské aplikace, jako jsou Word, Excel, PowerPoint, s moderními cloudovými nástroji, které vám umožňují pracovat a komunikovat odkudkoli, kde je k dispozici internetové připojení.

Office 365 se pyšní řadou výhod a možností, které mohou významně ovlivnit efektivitu a produktivitu vaší práce. Ať už jste malá firma nebo velká korporace, student nebo nezávislý podnikatel, Office 365 je navržen tak, aby vyhovoval vašim potřebám a pomohl vám dosáhnout vašich cílů.

Jednou z klíčových výhod Office 365 je jeho schopnost poskytnout vám přístup ke všem vašim dokumentům a aplikacím odkudkoli. Díky cloudovému uložišti můžete pracovat na svých projektech na počítači, tabletu nebo smartphonu, a to bez nutnosti cestovat s USB nebo přenášet soubory mezi zařízeními. Tato flexibilita je zvláště výhodná pro ty, kteří často cestují nebo pracují na dálku.

Office 365 také nabízí silné nástroje pro týmovou spolupráci. S aplikací Teams například můžete jednoduše komunikovat s kolegy, sdílet dokumenty a organizovat virtuální schůzky. Všechny změny v dokumentech jsou synchronizovány v reálném čase, takže každý člen týmu je vždy na stejné stránce.

Bezpečnost je dalším klíčovým aspektem Office 365. Všechna vaše data jsou šifrována a uložena na bezpečných serverech Microsoftu, což minimalizuje riziko úniku dat. Navíc, pokud dojde k výpadku vašeho zařízení, vaše data zůstávají bezpečná a dostupná.

Office 365 také poskytuje pravidelné aktualizace a vylepšení. Místo toho, abyste museli kupovat novou verzi balíku Office každých několik let, Office 365 vás udržuje vždy na nejnovější verzi software. Tímto způsobem dostáváte pravidelně nové funkce a zabezpečovací aktualizace, aniž byste museli něco ručně stahovat nebo instalovat.

Konečně, Office 365 je škálovatelný. Ať už potřebujete licenci pro jednoho uživatele nebo pro tisíce, můžete si vybrat plán, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a rozpočtu. A pokud se vaše potřeby časem změní, můžete kdykoli upgradovat nebo downgradovat svůj plán.


Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

Office 365: Průvodce pro efektivní online práci | Eri | Zpět na úvodní stránku