Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

Ohebné smartphony: Nová éra mobilních telefonů | Vše, co potřebujete vědětUdělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!Internet 100 Mbps v AKCI 200 Mbps Internet 165 Mbps v AKCI 250 Mbps Internet 55 Mbps v AKCI 100 Mbps Internet 35 Mbps v AKCI 55 Mbps


Eri Internet s IQ optimalizací

Slovník pojmů v telekomunikacích
Ohebné smartphony: Nová éra mobilních telefonů | Vše, co potřebujete vědět

Ohebný smartphone: Průlomová inovace nebo jen módní výstřelek?

Ohebný smartphone: Nová éra mobilních telefonů


Představte si, že držíte v ruce smartphone se všemi jeho výhodami, velkým displejem a přitom ho při přenášení složíte a vměstná se vám do kapsy. Zní to jako výhled do budoucna, ale ne, je to přítomnost. Vítejte v nové éře mobilních telefonů a setkejte se s ohebným smartphonem.

Ohebný smartphone je výsledkem let vývoje a inovací v technologiích. Jedná se o mobilní telefon, který lze skutečně fyzicky složit napůl, díky čemuž je výrazně kompaktnější než tradiční smartphony. Tato funkce je dosažena díky speciálnímu designu a konstrukci, která umožňuje ohnutí zařízení bez poškození jeho komponent. Právě tyto komponenty a jejich umístění uvnitř zařízení jsou klíčové pro jeho ohebnost.

Přestože se může zdát, že ohebná technologie je novým konceptem, ve skutečnosti se jedná o návrat k designu minulosti. Ohebné smartphony se inspirovaly populárními véčkovými telefony z konce 90. let. Ovšem, na rozdíl od svých předchůdců, ohebné smartphony nabízí výrazně větší displeje a přitom zůstávají stejně kompaktní.

Když je ohebný smartphone složený, vypadá jako malý, elegantní telefon, který se vejde do jakékoliv kapsy nebo malé kabelky. Když je rozložený, nabízí velký displej srovnatelný s těmi na tradičních smartphoních. To zajišťuje zážitek z multimédií a práce s aplikacemi na velké obrazovce, a přitom zůstává zařízení snadno přenosné.

Ohebné smartphony jsou stále v plenkách a teprve se otevírá nová éra vývoje a inovací. Zatímco někteří oceňují jejich inovativní design a funkčnost, jiní se obávají jejich odolnosti a životnosti. Jen čas ukáže, zda se ohebné smartphony stanou novým standardem v mobilních telefonech.


Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

Ohebné smartphony: Nová éra mobilních telefonů | Vše, co potřebujete vědět | Eri | Zpět na úvodní stránku