Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
Slovník pojmů v telekomunikacích

Phablet: Když se mobilní telefon setká s tabletem. Kříženec telefonu a tabletu pro maximální komfort.

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

Phablet: Když se mobilní telefon setká s tabletem. Kříženec telefonu a tabletu pro maximální komfort.

Vysvětlení výrazů a zkratek v telekomunikacích: Phablet

Co je to Phablet?

Phablet je unikátní kategorie mobilních zařízení, která stojí na pomezí mezi smartphonem a tabletem. Tento termín vznikl spojením anglických slov „phone“ (telefon) a „tablet“, což odráží jeho dvojí povahu. Phablety jsou charakteristické svou velikostí displeje, která se obvykle pohybuje mezi 5 až 7 palci. Tím pádem jsou větší než většina smartphonů, ale zároveň menší než tablety, což jim dává jedinečnou pozici na trhu mobilních zařízení.

Proč si vybrat Phablet?

Jedním z hlavních důvodů, proč si lidé vybírají phablet, je jeho velký displej. Tato vlastnost je ideální pro surfování po internetu, sledování videí, práci s fotografiemi a vyřizování e-mailů. Větší obrazovka nabízí lepší zážitek z multimédií a produktivity, aniž by bylo zařízení příliš velké nebo nepraktické na nošení. Phablety také často nabízejí vysoký výkon a dlouhou výdrž baterie, což je dělá skvělou volbou pro uživatele, kteří chtějí využívat své zařízení pro náročnější úkoly.

Jak Phablety změnily trh?

Phablety mají zásadní vliv na trh s mobilními zařízeními. Od jejich uvedení se zvýšila poptávka po zařízeních s většími displeji, což vedlo k tomu, že i výrobci tradičních smartphonů začali zvětšovat velikost obrazovek svých modelů. Tento trend vedl k rozostření hranic mezi smartphony a tablety a otevřel cestu pro nové inovace v designu a funkcionalitě mobilních zařízení. Phablety také ukázaly, že existuje poptávka po zařízeních, která mohou sloužit jako most mezi osobním počítačem a telefonem, což umožňuje uživatelům zůstat produktivní i na cestách.

Kdo by měl zvážit koupi Phabletu?

Phablet je ideální volbou pro ty, kteří hledají zařízení schopné zvládnout širokou škálu úkolů, od zábavy po práci. Je to skvělá volba pro uživatele, kteří chtějí větší displej pro lepší zážitek z multimédií, ale zároveň potřebují zařízení, které je stále dostatečně kompaktní na to, aby se vešlo do kapsy nebo malé tašky. Díky kombinaci výkonu, velikosti a funkčnosti jsou phablety vhodné pro široké spektrum uživatelů, včetně studentů, profesionálů a technologických nadšenců, kteří chtějí maximálně využít své mobilní zařízení.

Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

Phablet: Když se mobilní telefon setká s tabletem. Kříženec telefonu a tabletu pro maximální komfort. | Eri | Zpět na úvodní stránku