Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
Slovník pojmů v telekomunikacích

Runtastic: Více než jen běžecký pomocník

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

Runtastic: Více než jen běžecký pomocník


Vysvětlení výrazů a zkratek v telekomunikacích: Runtastic

V dnešní době je trendem zdravý životní styl a s ním souvisí i zájem o sportovní aktivity. Abychom si mohli svůj pokrok správně měřit a sledovat, je zde široká paleta aplikací, které nám to umožňují. Jednou z nich je i Runtastic, aplikace, která se stala nejen společníkem běžců, ale i mnoha dalších sportovců. Přestože je dnes součástí portfolia firmy Adidas a integrována do širšího ekosystému Adidas Running, původní Runtastic aplikace má zajímavý příběh a široké spektrum využití.

Jak Runtastic změnil svět běhání a fitness

Založen v roce 2009 skupinou nadšených sportovců a programátorů v Rakousku, Runtastic rychle překročil hranice své země a stal se globálním fenoménem. Aplikace využívá GPS a další senzory ve vašem smartphonu k přesnému sledování vašich sportovních aktivit. Umožňuje vám zaznamenávat vaše běhy, cyklistické výlety, pěší túry a mnoho dalších aktivit. Sleduje tempo, vzdálenost, převýšení a spálené kalorie, a to vše v reálném čase.

Více než jen sledování aktivit

Ale Runtastic je více než jen sledovač aktivit. Umožňuje propojení s externími zařízeními, jako jsou hrudní pásy pro měření srdečního tepu, což poskytuje důležitý přehled o vaší fyzické námaze a kondici. Aplikace také integruje přehrávač hudby, což znamená, že si můžete poslechnout své oblíbené skladby během tréninku, aniž byste museli přepínat mezi aplikacemi.

Společenský rozměr Runtastic

Jedním z klíčových prvků Runtastic je jeho sociální dimenze. Aplikace vám umožňuje sdílet vaše úspěchy s přáteli a komunitou, což může být velkým motivačním faktorem. Můžete se také zapojit do různých výzev, soutěžit s ostatními a sledovat svůj pokrok v čase. Tato sociální interakce přidává další vrstvu závazku a zábavy k vašemu fitness režimu.

Runtastic a zdravotní technologie

S nástupem nositelných technologií, jako jsou chytré hodinky a fitness náramky, se Runtastic stal ještě užitečnějším. Nyní můžete mít aplikaci synchronizovanou přímo na vašem zápěstí, což vám umožňuje sledovat vaše aktivity bez nutnosti mít telefon po ruce. Kompatibilita s různými platformami a zařízeními z Runtastic dělá univerzálního pomocníka pro vaše fitness cíle.

Budoucnost a inovace

Runtastic neustále inovuje a rozšiřuje své funkce. Například s funkcí Story Running můžete poslouchat inspirativní příběhy, které vám dodají energii během běhu. Aplikace také nabízí personalizované tréninkové plány a feedback, který vám pomůže zlepšovat se a dosahovat vašich cílů.

Závěr

V tomto příspěvku jsme se ponořili do možností, které nabízí Runtastic. Je to aplikace, která dokáže obohatit vaše sportovní aktivity, poskytnout vám cenné informace o vašem výkonu a zároveň vás spojit s komunitou podobně smýšlejících lidí. Ať už jste začátečník nebo zkušený sportovec, Runtastic vám může pomoci dosáhnout nových výšin ve vašem fitness cestování.

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme různorodé rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Hledáte další informace?

Runtastic: Více než jen běžecký pomocník | Eri | Zpět na úvodní stránku