Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
Slovník pojmů v telekomunikacích

ToF Kamery – Jak Fungují a Jak je Využít

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

ToF Kamery – Jak Fungují a Jak je Využít
ToF Kamera – Okno do Světa 3D Senzoriky

Představte si, že máte schopnost vidět svět nejen v barvách a tvaru, ale také v jeho plné hloubce a prostorové struktuře. ToF kamera, neboli kamera s technologií Time of Flight, je jako oko, které proniká do třetího rozměru a poskytuje nám nejen obraz, ale i přesné informace o vzdálenosti objektů. Tato technologie využívá principu, který je stejně přirozený jako dýchání – měření času. Ale ne jakéhokoli času, jedná se o měření rychlosti světla.Jak ToF Kamera Funguje – Světlo jako Posel

ToF kamera vysílá světelné impulsy a měří dobu, kterou tyto impulsy stráví cestou k objektu a zpět. Vzhledem k tomu, že rychlost světla je konstantní a neuvěřitelně rychlá (přibližně 299 792 458 metrů za sekundu ve vakuu), lze z naměřené doby vyvodit přesnou vzdálenost objektu od kamery. Tato informace se pak převádí na 3D mapu okolí, kterou může zařízení interpretovat a využívat.Praktické Využití ToF Kamery – Od Biometrie po Virtuální Realitu

Výhody ToF kamery jsou tak rozmanité, jako je rozmanitý náš svět. V logistice může ToF technologie pomoci při automatizaci skladů, kdy roboti vybavení těmito kamerami přesně navigují mezi regály a identifikují objemy balíků pro efektivnější uskladnění.

V biometrii ToF kamery přináší bezpečnější a rychlejší způsoby ověřování identity, protože jsou schopné zachytit jedinečnou strukturu lidského obličeje nebo jiné tělesné rysy s vysokou přesností a rychlostí.

Ale kde se ToF kamery skutečně třpytí, je ve světě zábavy a interaktivních aplikací. Představte si videohry, kde vaše tělo stává se ovladačem – vaše pohyby jsou přesně zachyceny ToF kamerou a proměněny v akce ve hře. To otevírá novou dimenzi interaktivity a ponoření do virtuálních světů.

Příběh z Praxe: ToF Kamera ve Videohrách

Jakub je vášnivým hráčem, který miluje pohyb. Když objevil hru, která využívá ToF technologii, byl nadšený. Připojil ToF kameru k svému monitoru a začal hru, která reagovala na každý jeho skok, sklon a otáčení. Byl to zážitek, který překročil hranice tradičního hraní – Jakub tančil, bojoval a prozkoumával virtuální světy, zatímco jeho pohyby byly přesně zaznamenány a přenášeny do hry. ToF kamera mu umožnila propojit fyzický a digitální svět tak, jak to dříve nebylo možné.ToF Kamery a Budoucnost – Co Nás Čeká?

S postupem času a rozvojem technologie se můžeme těšit na další inovace, které ToF kamery přinesou. Možná se dočkáme pokročilých robotických asistentů, kteří budou s naší pomocí manipulovat s objekty ve 3D prostoru, nebo rozšířené reality, kde budou ToF kamery sloužit jako most mezi fyzickým a digitálním světem. Možnosti jsou tak široké, jako je obzor, a jen čas ukáže, jak daleko může ToF technologie zasáhnout.

V této sekci jsme se ponořili do fascinujícího světa ToF kamer a jejich aplikací. Od technických detailů až po praktické příklady, ToF kamery představují technologický skok, který mění způsob, jakým interagujeme s naším okolím. Jak se technologie vyvíjí, můžeme očekávat, že ToF kamery budou hrát ještě významnější roli v našich životech, a to jak v pracovním, tak i osobním prostředí.

Zrychlujeme Česko s Eri: Ověřte dostupnost Internetu na Vaší Adrese.

Chcete zjistit, jak rychlý internet můžete mít doma nebo ve firmě? Stačí zadat vaši adresu a my vám ukážeme možnosti připojení k rychlému a stabilnímu internetu od Eri.
Prověříme dostupnost DSL, optického i 5G bezdrátového připojení a nabídneme řešení na míru vašim potřebám.


Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Město / obec:
Část obce:
Název ulice (bez č. popisného):
Číslo popisné:

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme různorodé rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Hledáte další informace?

ToF Kamery – Jak Fungují a Jak je Využít | Eri | Zpět na úvodní stránku