Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!

Slovník pojmů v telekomunikacích

USB Modem: Jednoduchý a pohodlný způsob připojení k internetu

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

USB Modem: Jednoduchý a pohodlný způsob připojení k internetu

USB modem: Váš klíč k pohotovému připojení k internetu

USB Modem: Jednoduchý a pohodlný způsob připojení k internetu


USB modem: Váš vstup do světa pohotového připojení

Dnes je téměř každou chvíli potřeba být online, ať už na pracovní schůzce, na cestách nebo dokonce na dovolené. Internet je nejen zdrojem informací, ale také základním nástrojem pro komunikaci a práci. K tomu, aby byl vždy k dispozici, slouží právě USB modem.

USB modem je malé a praktické zařízení, které umožňuje připojení k internetu prostřednictvím mobilní sítě. Jeho hlavní výhodou je jednoduchost použití - stačí ho zapojit do USB portu vašeho počítače a najednou máte svět na dosah ruky. Navíc je to nenápadné zařízení, které se vejde do kapsy nebo kabelky, takže ho můžete mít stále u sebe.

USB modem funguje na principu převodu mobilních dat na internetové připojení. To znamená, že pokud máte SIM kartu s datovým tarifem, můžete ji vložit do modemu a využívat její datový balíček pro připojení k internetu. Tím se vám otevře svět neomezeného surfingu na internetu, ať už jste kdekoli.

Jedním z nejpopulárnějších USB modemů na trhu je Connect USB Speed 6. Tento modem je kompatibilní se sítí 4G LTE, což znamená, že umožňuje rychlé a stabilní internetové připojení až do rychlosti 150 Mbit/s. S tímto modemem tedy můžete sledovat své oblíbené online filmy a seriály, hrát hry nebo pracovat na dálku bez jakýchkoli problémů s připojením.

Nakonec je třeba zmínit, že USB modem je ideální řešení pro osoby, které často cestují, nebo pro ty, kteří žijí v oblastech s omezeným přístupem k pevnému internetu. S USB modemem můžete být online kdekoli a kdykoli, aniž byste byli omezeni dostupností WiFi sítí.


Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

USB Modem: Jednoduchý a pohodlný způsob připojení k internetu | Eri | Zpět na úvodní stránku