Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
Slovník pojmů v telekomunikacích

Vlog: Co to je a jak funguje? Průvodce světem video blogů

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

Vlog - Když se blog stane videem aneb Okno do světa tvůrce.


Vlog. Slovo, které v sobě nese svěžest, dynamiku a bezprostřednost. Zatímco tradiční blog sází na sílu psaného slova, vlog, neboli video blog, otevírá bránu do světa obrazu a zvuku. Představte si to jako okno do duše tvůrce, kde se s vámi dělí o své myšlenky, pocity a zážitky skrze objektiv kamery.
Vlogger, jak se tvůrce vlogu nazývá, se stává vaším průvodcem, kamarádem, který vás zve do svého světa. Už to není jen o čtení řádků textu, ale o prožívání příběhu. Vidíte jeho výraz, slyšíte tón hlasu, vnímáte emoce, které se skrývají za slovy.


Jak si představit vlog v praxi?

Představte si, že váš kamarád odjel na cestu kolem světa. Místo pohlednic a dlouhých emailů se s vámi rozhodne sdílet své zážitky formou vlogu. Každý týden vám tak na YouTube naservíruje krátký film, ve kterém vás provede exotickými destinacemi, seznámí s místními obyvateli a ukáže vám svět svýma očima.
Nebo si představte vášnivou kuchařku, která se s vámi nechce dělit jen o recepty, ale chce vás vtáhnout do procesu vaření. Ve svém vlogu vám tak ukáže každý krok, od výběru surovin až po finální servírování, a to vše s nadšením a energií, která vás strhne.


YouTube: Království vlogů

Ať už vás zajímají cestování, vaření, móda, technologie nebo cokoli jiného, na YouTube s největší pravděpodobností najdete vlog, který vás osloví. Tato platforma se stala královstvím vlogů, místem, kde se tvůrci z celého světa dělí o své vášně a příběhy s miliony diváků.
Vlog je tak moderní formou komunikace, která boří bariéry mezi tvůrcem a divákem. Je to pozvánka do světa autentických příběhů, emocí a zážitků, které vás obohatí a inspirují.

Zrychlujeme Česko s Eri: Ověřte dostupnost Internetu na Vaší Adrese.

Chcete zjistit, jak rychlý internet můžete mít doma nebo ve firmě? Stačí zadat vaši adresu a my vám ukážeme možnosti připojení k rychlému a stabilnímu internetu od Eri.
Prověříme dostupnost DSL, optického i 5G bezdrátového připojení a nabídneme řešení na míru vašim potřebám.


Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Město / obec:
Část obce:
Název ulice (bez č. popisného):
Číslo popisné:

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme různorodé rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Hledáte další informace?

Vlog: Co to je a jak funguje? Průvodce světem video blogů | Eri | Zpět na úvodní stránku