Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
Slovník pojmů v telekomunikacích

VOD: Svoboda sledování filmů a seriálů

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

VOD (Video On Demand): Svoboda sledování, o které se ti ani nezdálo.


Představte si obrovskou videopůjčovnu, kde na vás čekají tisíce filmů, seriálů a dokumentů. Jenže tahle videopůjčovna nezná otevírací dobu a nikdy nezavírá. A co víc, nemusíte se z pohodlí domova ani hnout. Stačí vám k ní jen připojení k internetu. Přesně to je VOD, zkratka pro Video On Demand, neboli video na vyžádání.


Jak VOD funguje?

Princip VOD je jednoduchý. Poskytovatel služby (například Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video) má ve své online knihovně uložené obrovské množství videí. Vy si jednoduše vyberete, na co máte chuť, a spustíte si to. Žádné čekání na vysílací čas, žádné nahrávání na videokazetu (pokud si na ně ještě pamatujete). Váš oblíbený film nebo seriál je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Technologie VOD funguje na principu streamování. To znamená, že se video nepřehrává přímo z vašeho zařízení, ale je vám posíláno po částech přes internet. Díky tomu se video spustí prakticky okamžitě a nemusíte čekat na stažení celého souboru.


Výhody VOD

VOD přináší divákům celou řadu výhod:


Nejen zábava

Ačkoliv si VOD spojujeme především se zábavou, jeho využití je mnohem širší. Firmy ho můžou využít pro školení zaměstnanců, pořádání webinářů nebo videokonferencí. VOD tak nachází uplatnění i v oblasti vzdělávání a obchodu.


Budoucnost VOD

VOD se stalo nedílnou součástí našich životů a jeho popularita stále roste. S rozvojem technologií a dostupností rychlého internetu se dá očekávat, že VOD bude hrát v budoucnosti ještě důležitější roli.

Zrychlujeme Česko s Eri: Ověřte dostupnost Internetu na Vaší Adrese.

Chcete zjistit, jak rychlý internet můžete mít doma nebo ve firmě? Stačí zadat vaši adresu a my vám ukážeme možnosti připojení k rychlému a stabilnímu internetu od Eri.
Prověříme dostupnost DSL, optického i 5G bezdrátového připojení a nabídneme řešení na míru vašim potřebám.


Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Město / obec:
Část obce:
Název ulice (bez č. popisného):
Číslo popisné:

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme různorodé rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Hledáte další informace?

VOD: Svoboda sledování filmů a seriálů | Eri | Zpět na úvodní stránku