Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

Zelená linka: Co to je a proč je důležitá?Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!Internet 100 Mbps v AKCI 200 Mbps Internet 165 Mbps v AKCI 250 Mbps Internet 55 Mbps v AKCI 100 Mbps Internet 35 Mbps v AKCI 55 Mbps


Eri Internet s IQ optimalizací

Slovník pojmů v telekomunikacích
Zelená linka: Co to je a proč je důležitá?

Vysvětlení konceptu zelené linky v telekomunikacích

Zelená linka: Co to je a proč je důležitá?


Představte si situaci. Nacházíte se uprostřed výše uvedeného problému, hledáte způsob, jak ho vyřešit, ale nevíte, koho kontaktovat. Tolik možností, tolik telefonních čísel. Ale pak vidíte zelené telefonní číslo s počátečním trojčíslím 800. Víte, že to je zelená linka a že na ni můžete zavolat zcela zdarma.

Ale co je to vlastně zelená linka? Jde o telefonní číslo, na které může kdokoli zavolat bez jakýchkoli nákladů na hovorné. Tyto náklady hradí firma, u níž je zelená linka zřízena.

Můžete si ji představit jako virtuální pult, za kterým sedí skupina profesionálů připravených odpovědět na vaše dotazy, pomoci vám vyřešit problém nebo vám prostě jen naslouchat.

Ale proč by firmy chtěly platit za hovory svých zákazníků? Proč by si vůbec zřizovaly zelenou linku? Odpověď je jednoduchá - zelená linka je signálem serióznosti a důvěryhodnosti firmy.

Firmy, které využívají zelenou linku, ukazují svým zákazníkům, že jsou připraveny jim poskytnout podporu a pomoc. Takové firmy berou své zákazníky vážně a jsou ochotné investovat do jejich spokojenosti a komfortu.

Zároveň zelená linka představuje konkurenční výhodu. V době, kdy se firmy snaží překonávat své konkurenty na všech frontách, může být zelená linka důležitým nástrojem pro získání přízně zákazníků.

Ale nejen firmy mohou využívat zelenou linku. Existují i jiné organizace, které se rozhodly pro zřízení zelené linky - může jít například o státní instituce, neziskové organizace nebo třeba zdravotnické zařízení.

Koneckonců, zelená linka je zde pro nás všechny. Je to nástroj, který nám umožňuje komunikovat, vyhledávat pomoc a informace a to vše zcela zdarma. Ať už potřebujeme poradit s technickými problémy, zjistit informace o našem účtu nebo se jen podělit o naše obavy a názory, zelená linka je zde pro nás.


Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

Zelená linka: Co to je a proč je důležitá? | Eri | Zpět na úvodní stránku