Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!

Slovník pojmů v telekomunikacích

Zpětné zhlédnutí: Revoluce v sledování televize

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

Zpětné zhlédnutí: Revoluce v sledování televize

Zpětné zhlédnutí – Inovace v televizním vysílání

Zpětné zhlédnutí: Revoluce v sledování televize


Zpětné zhlédnutí – Výraz, který může změnit váš televizní zážitek

V dnešní éře digitálních technologií, kdy všechno nás tlačí k tomu, abychom byli neustále v pohybu, je udržení kroku se svými oblíbenými televizními pořady skutečně náročné. A co když zmeškáme díl našeho oblíbeného seriálu nebo filmu, který jsme chtěli vidět? Tady přichází na řadu technologie zvaná 'Zpětné zhlédnutí'.

Zpětné zhlédnutí je jedna z nejvýznamnějších inovací v oblasti televizního vysílání posledních let. Tato služba transformovala způsob, jakým sledujeme televizi, umožňujíc nám zhlédnout naše oblíbené TV pořadysedm dní po jejich původním vysílání. Místo toho, abychom byli nuceni zhledávat naše oblíbené pořady v předem určeném čase vysílání, umožňuje nám Zpětné zhlédnutí sledovat je, kdykoli si to přejeme.

Tato služba je nyní součástí mnoha televizních balíčků a je k dispozici na různých platformách, včetně kabelové televize, satelitní televize a internetové televize. S EriTV například je Zpětné zhlédnutí zdarma součástí všech televizních balíčků.

Ale jak to funguje? Pro využití služby Zpětné zhlédnutí musíte nejprve službu aktivovat. Jakmile to uděláte, všechny vaše oblíbené pořady se začnou postupně nahrávat a uložit na server. Poté můžete tyto nahrávky přehrávat kdykoli chcete, až do sedmi dní po jejich původním vysílání.

Ale pozor! Pokud chcete zhlédnout týden starý díl, musíte mít službu aktivovanou už alespoň 7 dní. To znamená, že pokud například aktivujete službu dnes, budete moci zhlédnout dnes vysílané pořady až do příštího týdne. Ovšem pořady, které byly vysílány před aktivací služby, nebudou dostupné.

Zpětné zhlédnutí se tak stává nepostradatelným nástrojem pro všechny, kdo chtějí mít plnou kontrolu nad svým televizním vysíláním. Ať už se jedná o fanoušky seriálů, kteří nechtějí zmeškat ani jediný díl svých oblíbených seriálů, nebo o filmové nadšence, kteří si chtějí vychutnat svůj oblíbený film kdykoli mají chuť.

A tak, i když je život plný nečekaných překážek a někdy se zdá, že nás všechno tlačí k tomu, abychom byli neustále v pohybu, díky Zpětnému zhlédnutí už nám neunikne ani jedna oblíbená televizní show.


Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

Zpětné zhlédnutí: Revoluce v sledování televize | Eri | Zpět na úvodní stránku