Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!

Získejte lepší služby s Eri Internetem pro venkov!
Bezdrátový 5G Internet - neomezená data.

Získejte lepší služby s Eri Internetem pro venkov! Svět je nyní propojen více než kdy jindy. Pokud však žijete na venkově nebo v hůře dostupné oblasti, například na farmách, na horách, nebo dokonce mimo předměstí, můžete se cítit odstrčeni.


5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.

Vhodný je nejen pro domácnosti, ale i pro připojení rodinných domů a i firmy.

Víte, jakou rychlost internetu potřebujete?

spicka
Ano, vím co potřebuji

Ne, potřebuji pomoc

Ověřit dostupnost


Obchodní oddělení tel.: 220 990 007
v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.
Jaký je význam internetu pro venkov a proč by měl být pro vás důležitý?


V dnešní digitálně propojené době je přístup k internetu nejen luxusem, ale také nezbytností. Ať už pracujete z domova, studujete online, nebo se chcete spojit s rodinou a přáteli, internet je prostě nutností - bez ohledu na to, kde žijete. Představte si internet jako jednu z nejvýznamnějších vymožeností moderní doby, která výrazně ovlivňuje nejen naše každodenní životy, ale také způsob, jakým pracujeme, učíme se a komunikujeme. Ale co to znamená pro lidi žijící na venkově? Proč byste měli mít zájem o připojení k internetu?

Internet na venkově není jen o možnosti sledovat své oblíbené online seriály nebo procházet sociální sítě. Je to o mnohem více. Je to o přístupu k informacím, o možnosti vzdělávat se a rozvíjet se, o možnosti komunikovat a být propojený se světem, o možnosti využívat moderní technologie pro zlepšení života.

I když jste obklopeni přírodou a považujete svůj domov za místo daleko od ruchu města, bylo by nepraktické žít bez internetu. Avšak získání spolehlivého připojení na venkově může být často složité a komplikované.

Internetové sítě ve městech a hustě obydlených oblastech se spoléhají na kabelový internet. ADSL a VDSL využívají telefonní linku, kabelový internet využívá měděné dráty a optický internet používá skleněná vlákna. Každý z těchto systémů vyžaduje nemalé investice do infrastruktury a času.

Wi-Fi je na druhou stranu často pomalé, nespolehlivé a zastaralé. Naštěstí je tu nový pokrok v podobě 5G bezdrátové technologie, která je snadno dostupná a efektivnější než kdy dříve. S bezdrátovým 5G internetem na venkově se otevírají zcela nové možnosti. Ať už jste student, podnikatel, učitel, rolník nebo důchodce, internet vám může otevřít dveře k novým příležitostem. Můžete se učit nové dovednosti, rozvíjet své podnikání, komunikovat se světem, sledovat novinky a trendy, nakupovat nebo objevovat nové zájmy a koníčky.

V dnešní doba je internet nezbytný pro všechny, bez ohledu na to, kde žijí. Ať už jste ve městě nebo na venkově, měli byste mít možnost využívat všechny jeho výhody. Proto je důležité se zaměřit na rozvoj a zlepšování přístupu k internetu na venkově.

Kdo by vám mohl nabídnout lepší řešení než společnost Český bezdrát s.r.o., poskytovatel "Eri 5G bezdrátového Internetu" na venkově? Právě tato firma je tu, aby vám poskytla kvalitní a spolehlivé připojení, kdekoliv budete potřebovat.
Bezdrátový 5G Internet - neomezená data

Jaký přínost má bezdrátový Internet 5G od Eri, pro klasického uživatele?

  • Rychlejší stahování (download) a nahrávání (upload)
  • Kvalitnější streamování online obsahu
  • Vyšší kvalita hovorů a videohovorů
  • Stabilnější a silnější signál
  • Velký nárůst nových produktů propojených s internetem
  • Neomezená data 5G Internet

Výhody bezdrátového Internetu 5G od Eri

  • Možnost neomezeného volání z pevné tel. linky za akčních 99 Kč/měs.
  • Možnost fixace ceny na 12 nebo 24 měsíců
  • Při roční frekvenci plateb získáváte pravidelnou slevu 5 %

Ke službě lze objednat 1x IPv4 - veřejná pevná a i blok IPv.6 (1000 IP adres).


5G s rychlostí až 100 Mb/s - neomezená data!


Službu bezdrátový 5G Internet od Eri poskytujeme na síti s frekvenci 3,7 GHz. Jde o licencované frekvenční pásmo pro bezdrátový Internet 5G, vyhrazené našim zákazníkům. Hlavní výhodou proto je, že nedochází k rušení ostatními bezdrátovými sítěmi.

Díky širokému vysílacímu pásmu 80 MHz dosahujeme vyšší dostupné i reálné rychlosti připojení.

Jaký přínost má bezdrátový Internet 5G od Eri, pro klasického uživatele?


Získejte nejlepší Internet na venkov – ať jste kdekoli!

Připojení, které je nadpozemské.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.Získejte 5G bezdrátový Internet ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.


Pevná veřejná IPv4 a IPv6 adresa !

Bezdrátový 5G Internet - neomezená data

Ke všem rychlostem připojení si nyní můžete zvolit přidělení veřejné statické IPv4. Je to vhodné jakmile budete chtít přes Internetové připojení dálkově spravovat např. web kamery nebo PC a nebo pracujete z domova na home office.

Veřejné IPv6 poskytujeme standardně u vyhrazeného synchronního připojení typu Eri - optika / bezdrát.Je důležitá podpora IPv6?

IPv6 je šestá verze protokolu IP. Podpora tohoto protokolu je z pohledu běžného uživatele internetu důležitá kvůli zdokonalení schopnosti přenášet vysokorychlostně data. Protokol IPv6 by měl být u moderních poskytovatelů internetu a výrobců zařízení samozřejmostí.


Hledáte další informace?

Bezdrátový 5G Internet - neomezená data | Český bezdrát s.r.o. | Zpět na úvodní stránku