Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

Měnění DNS Nastavení na Vašem Počítači: Proč a Jak?

Průvodce pro změnu DNS a nastavení na počítači
Proč a jak změnit DNS nastavení na vašem počítači?


Domain Name System, známý jako DNS, je základní součástí fungování internetu. Jestliže jste někdy přemýšleli, jak je možné, že po zadání adresy webové stránky do prohlížeče se vám na obrazovce objeví očekávaný obsah, pak je za tím právě DNS. Tento systém převádí jména webových stránek na IP adresy, které jsou pro počítače snadno srozumitelné. Ve většině případů se o DNS nemusíme starat, jelikož se o něj postará náš poskytovatel internetu. Existují však situace, kdy je vhodné změnit nastavení DNS. V dnešním článku se dozvíte, proč a jak takovou změnu provést.


Eri-Internet.cz - Blog - články


Vrátit se na úvodní stránku: Eri - Blog

Eri Internet vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost.

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif pevný Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si spolehlivý internet od Eri už dnes!


Pro každého zákazníka zajistíme řešení na klíč. Jsme tu pro Vás!


Hledáte další informace?

Průvodce pro změnu DNS a nastavení na počítači | Eri | Zpět na úvodní stránku