Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!

AVM FritzBox 7530 telefonní systém DECT

Výkonný modem/router/VoIP brána FritzBox 7530 - pokrytí plochy do 75 m2

3.499 Kč vč. DPH., možnost snížení ceny!


FritzBox 7530 telefonní systém DECT
Výkonný modem/router/VoIP brána FritzBox 7530 - pokrytí plochy do 75 m2

FritzBox 7530 telefonní systém DECT WiFi router internet na doma


Cena modemu FRITZ! Box 7530 ke Službám Eri - ADSL/VDSL vč. nastavení: 3.499,- Kč vč. DPH.

Při využití typu připojení Terminátor nebo Optika - Eth./RJ45 neb, je cena snížena na: 2.999,- Kč vč. DPHUživatelská příručka (manuál) pro FRITZ! Box 7530

Klíčové vlastnosti modemu FRITZ! Box 7530:

FRITZ! Box 7530 je ideálním úvodem do rychlé domácí sítě s 35b dohledem. Kromě modemu ADSL / VDSL a bezdrátového routeru v jednom zařízení má FRITZ! Box 7530 také integrovaný telefonní systém DECT, gigabitový Ethernet, port USB a mediální server. Objevte FRITZ! OS, díky kterému je vaše domácí síť pohodlnější, jednodušší a bezpečnější, než kdykoli předtím.

FRITZ! Box 7530 podporuje síť Mesh WiFi, což znamená, že vaše videa, hudba a fotografie se snadno dostanou do všech koutů vašeho domova, bytu nebo kanceláře.

Základní parametry a funkce FRITZ! Box 7530

Vhodné pro všechny přípojky (VDSL a ADSL)
4x gigabitethernet LAN
Rychlost připojení (stahování) až 300 MBit/s díky VDSL-Supervectoring 35b
Bezpečné používání internetu díky přednastavenému Firewallu
Větší výkon, flexibilita a nejstabilnějších spojení díky WiFI AC + N (dual band)
WiFI až 1.266 Mbit/s , 2,4GHz (400Mbit/s) a 5 GHz (866Mbit/s)
VoIP telefonní ústředna s všestrannými komfortními funkcemi pro analogové, DECT a IP telefony)
DECT základna až pro 6 bezdrátových telefonů (např. všechny FRITZ!Fon modely a pro spínací zásuvky a regulátor topného tělesa FRITZ!DECT)
1 a/b port (either TAE/RJ11) analog tel.
multimediální server NAS - 1 x USB 3.0

Jak FRITZ! Box 7530 funguje?

FRITZ! zařízení spolupracují jako součást jedné sítě, vzájemně komunikují a optimalizují vaše zařízení a využití sítě.

Díky síti Mesh si můžete vychutnat vysoké rychlosti při surfování, streamování nebo hraní her. Dočkáte se dechberoucí televize v HD. Vaše média na vás nebudou čekat.

S FRITZ! Box jste vždy na bezpečné straně! Komplexní bezpečnostní koncept chrání vaši komunikaci. FRITZ! Box 7530 podstupuje neustálé testování a vývoj. Díky bezplatným aktualizacím si můžete být vždy jisti funkčností a kvalitou Internetu a služeb.

FRITZ! Box 7530 také obsahuje telefonní systém pro moderní připojení založená na IP. Standard DECT umožňuje vytvořit telefonní systém s až šesti bezdrátovými telefony. K dispozici jsou také porty pro připojení analogového telefonu nebo faxu. Navíc máte k dispozici více záznamníků, online telefonní seznamy a různé funkce pohodlí.

Díky dohledu nabízí FRITZ! Box 7530 rychlé bezdrátové AC a Wireless N současně. Na samotném routeru jsou čtyři gigabitové LAN porty a USB port. Můžete je použít nejen pro snadnou integraci všech vašich koncových zařízení, ale také vám umožní zahrnout vaši tiskárnu do domácí sítě a poskytnout paměťová média USB. To znamená, že máte přístup k videím, obrázkům a hudbě kdykoli a kdekoli budete chtít.

AVM FRITZ!Box 7530 - WiFI router

FRITZ! zařízení spolupracují jako součást jedné sítě, vzájemně komunikují a optimalizují vaše zařízení a využití sítě.

Ideální router pro rychlou domácí síť s využitím technologie VDSL Supervectoring 35b (až 300MBit/s)

Vedle ADSL/VDSL modemu a bezdrátového routeru v jednom zařízení obsahuje FRITZ!Box 7530 také integrovaný telefonní systém DECT, stejně jako gigabitový Ethernet, USB port a multimediální server NAS.


FRITZ!Box 7530 je díky inovativní High-End WiFI AC+N a technologii MESH ideální pro domácí bezdrátovou síť s vyšším počet WLAN zařízení. FRITZ!Box díky vysílání v duálním frekvenčním pásmu 2,4 GHz (WIFI N) a 5 GHz (WiFI AC) může fakticky poskytnout v součtu max. přenosovou rychlost až 1.266 MBit/s. Širokopásmové aplikace můžou pak v paralelním provozu běžet na více WLAN zařízeních bez ztráty rychlosti a stability. Ve spolupráci s výrobky z řady FRITZ!WLAN repeater a FRITZ!Powerline (s WiFI) lze pak i vytvořit výkonnou a flexibilní Mesh-WLAN sít.


FRITZ!Box 7530 obsahuje také telefonní systém pro moderní připojení na bázi IP (VoIP). Standard DECT umožňuje pak vytvořit telefonní systém až se šesti bezdrátovými telefony. K dispozici je také port pro připojení vašeho analogového telefonu nebo faxu. Navíc máte k dispozici několik záznamníků, online telefonní seznamy a různé praktické funkce.


FRITZ!Box 7530 přináší take možnost online úložiště pro domácí síť. Díky integrovanému mediálnímu serveru s NAS máte možnost ukládat své filmy, hudbu a obrázky na své domací úložistě a mít vše k dispozici přístupné např. pomocí tabletu nebo smartphonu. Stačí jen pres USB (3.0) rozhranní rozšířit úložný prostor USB externím HDD nebo USB flash pamětí. FRITZ!Box 7530 pak tvoří platformu pro síťové multimediální aplikace, jako IPTV, Video on Demand nebo streamování. Přitom zůstane FRITZ!Box 7530 díky eco-režimu vždy velmi úsporny (~ 6 W).

Rozsah dodávky FRITZ! Box 7530

  • DSL kabel, 4,25m
  • LAN kabel, 1,5 m
  • Napájecí zdroj
  • Návod k instalaci


Technické parametry a specifikace FRITZ! Box 7530:

Počet 10/100/1000 MBit/s portů: 4 x
Počet USB 3.0 portů: 1 x
Typ modemu: ADSL, VDSL (Supervectoring 35b)
Max. rychlost připojení WiFi: 1200 Mb/s
Standard WiFI: IEEE802.11ac, IEEE802.11n
Frekvence WiFi: 2.4 GHz, 5 GHz
Telefonní záznamník: Ano
Počet portů a/b: 1 x
Základna DECT: Ano
Šířka: 208 mm
Výška: 37 mm
Hloubka: 150 mm
Hmotnost: 700g
Výrobce: AVM

Vrátit se zpětIPv.4 v akci ZDARMA!


FritzBox 7530 telefonní systém DECT

Terminátor i na jednom páru vedení !

U nás můžete vybrat připojení k internetu o rychlostech od 20 do 250 Mbps. Máte možnost připojit se přes standardní telefonní zásuvku RJ 11, ale také přes novější typ zásuvky nazývaný Terminátor. To je zásuvka typu Eth./RJ45, kterou máte třeba na počítači nebo smart televizi.

Proč:

Na rozdíl od našich konkurentů, nabízíme Terminátor pro všechny rychlosti připojení a to jak na jednom páru vedení, tak i pro dvojité vedení, což se nazývá bonding.


Připojení přes Terminátor Eth./RJ45 je vhodné pro větší rychlost odesílání dat a pro větší stabilitu internetového připojení.


U Eri získáte vlastní statickou IPv4 adresu Zdarma

Připojte se k Eri Internetu, chytré síti s IQ, a získejte v rámci exkluzivní akce vlastní veřejnou statickou IPv4 adresu zdarma. Tato nabídka je perfektní pro ty, kteří vyžadují rychlou odezvu při on-line hrách (ping), vzdálenou správu zařízení jako jsou webové kamery, počítačové systémy, nebo pro ty, kteří chtějí efektivně pracovat z domova.

Vyberte si Eri pro spolehlivé a rychlé internetové připojení, které přináší skutečnou přidanou hodnotu a úsporu, která se počítá. Nechte svůj internet pracovat pro vás s maximální efektivitou a bez zbytečných výdajů. Naše akce je časově omezena, tak neváhejte a připojte se k nám, abyste si zajistili výhody, které nabízíme.


Hledáte další informace?

FritzBox 7530 telefonní systém DECT | Eri | Zpět na úvodní stránku