Mobilní operátor EriMobile | Eri-Internet | Zpět na úvodní stránku
 

Eri  Internet je tu pro Vás již 20 let!

Dvojnásobná rychlost napořád Pevná IPv4 ZDARMA
Terminátor u všech rychlostí Převod bez výpadku
Vyladěný Internet Zřízení do 3. prac. dnů
Český bezdrát s.r.o. - Kontakt     

Mobilní operátor EriMobile

EriMobile pro Váš mobil!

Mobilní operátor EriMobile

Proč si pořídit službu od EriMobile?

Virtuálního mobilního operátora pod názvem EriMobile spustila společnost Český bezdrát Mobile s.r.o. v dubnu 2014.
Mobilní hlasové služby a Mobilní datové služby poskytujeme v síti Vodafone. Služby jsou určeny segmentu domácností i firemních zákazníků.

Cenové tarify s označením EriMobile 2022 jsou nabízeny s možností hlasových mobilních tarifů i datových tarifů. Zákazník si může sám sestavit nejvýhodnější cenový tarif. Zákazník sám volí v objednávce balíček volných minut (od 60 do 5.000 min./měs.), datový balíček (od 150 MB po 50 GB/měs.) a balíček SMS (od 0 po 200 SMS/měs). Balíčky lze vzájemně kombinovat.

U Služeb virtuála EriMobile si zákazníci mohou zvolit přímo v objednávce nové mobilní číslo z více jak stovky nabízených mob. čísel z rozsahu přiděleného od Českého telekomunikačního úřadu (ČTU) přimo pro EriMobile a nebo si mohou zachovat své stávající mob. tel. číslo a to přenést k EriMobile. Převod je zdarma a vše zajistí pro Zákazníka EriMobile.

Zákazník má možnost výběru SIM karty ze všech velikostí - Nano, Micro i Standard. Virtuální eSIM karta se připravuje ke spuštění do konce roku 2022. Smlouva je uzavírána na dobu neurčitou bez dlouhých závazků s výpovědní lhůtou 30 dnů. Více informací o poskytovaných službách a cenách základních tarifů na zákaznické lince 220 990 007 nebo 590 990 004.

Zákaznická podpora v prac. dnech od 7.00 do 20.00 hod. a v So a Ne od 8.00 do 16.00 hod.


Eri Mobile, mobilní operátor nejen pro Váš byznys.


Mobil ⭐ LTE ⭐ SMS v síťi Vodafone. ✓ EriMobile virtuální operátor. Mobil ⭐ LTE ⭐ SMS v síťi Vodafone. ✓ EriMobile virtuální operátor.

Společnost Český bezdrát Mobile s.r.o. (mobilní operátor) byla založena v roce 2013 ve skupině firem společnosti Český bezdrát s.r.o., za účelem poskytování profesionálních mobilních a datových služeb. Dále poskytuje přenosný Internet - mobilní LTE internet v ČR pod vlastní obchodní značkou EriMobile®.

Společnost Český bezdrát s.r.o., provozuje od roku 2002 telekomunikační síť Eri®, prostřednictvím které poskytuje vlastní služby pevného nebo bezdrátového (přenosný internet) připojení k Internetu a telefonních Služeb EriVoIP a EriVoIP CallBack. Zákazníci společnosti Český bezdrát Mobile s.r.o. mohou využívat všech těchto Služeb sítě Eri®, provozovaných společností Český bezdrát s.r.o.


Nabídka mobilních tarifů ONLINE!

Smlouva na dobu neurčitou s výpovědní dobou 30 dní.


Mobilní data a Mobilní Internet LTE

Smlouva na dobu neurčitou s výpovědní dobou 30 dní.© 2023 Eri Internet - Český bezdrát s.r.o. - Poskytovatel Internetu

Mobilní operátor EriMobile

Kontakt na obchodní oddělení pro Čechy, Moravu a Slezsko

Web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

| 04.02.2023 22:13:09 |

FB