Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!

Připojte se k Eri Internet: 24/7 Full Speed Power

Objevte svět bez omezení s Eri Internet a našimi novými tarify 24/7 Full Speed Power. Užijte si nekonečnou rychlost a spolehlivost, které překonávají očekávání, kdykoliv a kdekoliv. Díky naší exkluzivní nabídce získáváte nepřetržitý přístup k rychlému internetu, ideální pro streaming, práci i hraní her bez kompromisů. Naše profesionální týmy jsou připraveny nabídnout individuální řešení a podporu, takže se můžete spolehnout na bezproblémové připojení v každé situaci. Přidejte se k Eri Internet a zažijte neomezenou svobodu v digitálním světě s 24/7 Full Speed Power.

Objevte 24/7 Full Speed Power připojení s Eri Internet na doma

Začít s Eri je jednoduché. Stačí pár kliknutí a můžete objednat naši službu EriInternet, která vás mile překvapí svou rychlostí a bezproblémovým chodem. A pokud narazíte na jakýkoliv problém s dostupností na vaší adrese, nezoufejte. Naše odborné týmy jsou připraveny hledat individuální řešení přímo pro vás.
Představujeme Vám Nové tarify
Eri Internet Platinum a Eri Internet Diamond

24/7 Full Speed Power

Vážení zákazníci,

Jsme nadšeni, že vám můžeme představit naše nejnovější tarify: Eri Internet na Pohodu, Platinum a Diamond, které přinášejí nekonečnou rychlost a spolehlivost pro vaše bezproblémové online aktivity - kdykoliv a kdekoliv. Tyto tarify byly vytvořeny s ohledem na vaše unikátní potřeby a přání, aby vaše spokojenost s naším připojením byla vždy na prvním místě.

Objevte neomezený digitální svět s naší 24/7 Full Speed Power nabídkou. Ať už streamujete, pracujete z domova, nebo se věnujete online gamingu, naše nové tarify vám zaručí stálou a spolehlivou rychlost. K tomu všemu přidáváme individuální přístup a profesionální podporu, abychom vám vždy poskytli připojení přesně podle vašich potřeb.

Naše tarify Platinum a Diamond jsou synonymem pro nepřetržitou rychlost a kvalitu. Využíváme pokročilé technologie, jako je Allot, pro inteligentní optimalizaci rychlostí připojení, díky čemuž vám můžeme nabídnout zvýšenou rychlost a stabilitu připojení po většinu dne. Toto technologické vylepšení nás odlišuje od konkurence a zajišťuje vám nejen dosažení zakoupené rychlosti, ale i nadstandardní bezpečnost vašeho internetového připojení.

Vyberte si Eri Internet a užívejte si svobodu online světa bez omezení. Pro více informací o našich nových tarifech nás neváhejte kontaktovat na 220-990-007. Těšíme se na spolupráci s vámi a na možnost nabídnout vám připojení, které splní všechna vaše očekávání.

Začněte svou cestu s Eri Internetem a objevte, co všechno může být vaše online připojení s našimi tarify Platinum a Diamond s technologií Terminátor Eth/RJ45.

S profesionálním přístupem,
Váš Eri Internet

Hledáte další informace?

Objevte 24/7 Full Speed Power připojení s Eri Internet na doma | Eri - chytrá síť s IQ. Vždy rychlá - vždy stabilní | Zpět na úvodní stránku