Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

4G/LTE internet - Rychlé připojení na vašem mobiluUdělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!Internet 100 Mbps v AKCI 200 Mbps Internet 165 Mbps v AKCI 250 Mbps Internet 55 Mbps v AKCI 100 Mbps Internet 35 Mbps v AKCI 55 Mbps


Eri Internet s IQ optimalizací

Slovník pojmů v telekomunikacích
4G/LTE internet - Rychlé připojení na vašem mobilu

Co je to 4G/LTE internet?

Co je to 4G/LTE internet?4G/LTE je typ internetového připojení. Je to čtvrtá generace (4G) technologie pro mobilní komunikaci. LTE znamená Long Term Evolution, což je standard pro bezdrátové širokopásmové připojení. Tato technologie umožňuje rychlé stahování a nahrávání dat na mobilních zařízeních.

Jednodušší verze: 4G/LTE je typ internetu, který používají mobilní telefony. Je rychlý a umožňuje stahovat a nahrávat data.

Kompletní Slovník pojmů v TelekomunikacíchOptický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, vždy rychlé, vždy stabilní !

Hledáte spolehlivý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za férovou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 600 Kč každý rok! A to není vše...Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!
Hledáte další informace?

4G/LTE internet - Rychlé připojení na vašem mobilu | Eri | Zpět na úvodní stránku