Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
5G Bezdrátový Internet

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Bradlec

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!
Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).

Přehled měst (Středočeský kraj), kde již máme spokojené zákazníky.

Volejte infolinku 320 990 990 v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.

Bezdrátový Internet 100/10 Mbps

5G bezdrátový pevný Internet 100/10 Mb/s

Eri Internet 100/10 Mb/s - Váš klíč k bezdrátovému připojení, které mění pravidla hry
Představujeme vám Eri Internet 100/10 Mb/s, revoluční řešení pro vaše internetové potřeby, které přináší rychlost a spolehlivost bezdrátového 5G připojení přímo do vašich domovů a firem. Tato služba je navržena tak, aby splnila požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů, kteří chtějí využívat internet bez omezení, s maximální rychlostí a stabilitou.

V ceně služby je:

  • Veřejná statická IPv.4 ZDARMA
  • Zakončení služby: 5G-Eth/RJ45
  • Eri LiveTV (133 TV) na 60 dnů ZDARMA
  • Instalace do 10 dní od zaplacení
  • Pomoc s nastavením vlastního modemu/routeru

Orientační cena dle našeho doporučení
699
Kč / měsíc

Vytvořte si připojení na míru a zjistěte svou individuální cenu!

Nabízený měsíční paušál 799 Kč, představuje náš nejvýhodnější nabízený balíček služeb. Vaše konečná cena se může lišit díky široké škále možností a doplňkových služeb, které nabízíme. Chcete si přizpůsobit rychlost internetu, vybrat si délku smlouvy, nebo přidat další služby jako Eri LiveTV a neomezené volání? Všechno to a ještě více můžete snadno nakonfigurovat s naším online konfigurátorem.

Nezůstávejte u základní nabídky. Přizpůsobte si svůj balíček přesně podle vašich potřeb a zjistěte, jak výhodná může být vaše cena.

Použijte náš OnLine Konfigurátor a objevte svět výhod, které Eri nabízí.

Nakonfigurujte si své připojení OnLine
Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Bradlec.

Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet v obci Bradlec | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku