Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
5G Bezdrátový Internet

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Česká Lípa


Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!
Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).

Přehled měst (Liberecký kraj), kde již máme spokojené zákazníky.

Volejte infolinku 480 990 990 v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.

5G bezdrátový pevný Internet 100 / 10 Mb/s

Eri Internet 100/10 Mb/s - Váš klíč k bezdrátovému připojení, které mění pravidla hry. Přináší rychlost a spolehlivost 5G připojení přímo do vašich domovů a firem. Navrženo pro náročné uživatele, kteří chtějí využívat internet bez omezení, s maximální rychlostí a stabilitou.

Rychlost připojení:

Download: 100 Mb/s
Upload: 10 Mb/s
699 Kč / měsíc

V ceně zahrnuto:

  • Veřejná statická IP adresa (IPv4)
  • Vysokorychlostní bezdrátové 5G připojení

AKCE lze objednat do 31.7.2024


uživatel internetu

Město Česká Lípa

Když se vydáte na sever Čech, nezapomeňte se zastavit právě v tomto klenotu Libereckého kraje. Není to jen tak nějaké město – Česká Lípa je městem s duší a srdcem, které je hodné vašeho objevování.

Představte si místo, kde historie a moderna tvoří harmonický celek. Místo, kde se každý kámen a každý strom nese story své vlastní. Místo, kde městský ruch kontrastuje s klidem okolní přírody. To je Česká Lípa.

Město se může pochlubit bohatou historií. První zmínky o něm pocházejí už z 13. století, kdy zde vznikla osada, která se postupně rozrůstala. Přestože město prošlo mnoha významnými událostmi a změnami, stále si zachovává svou autentickou atmosféru a historický nádech.

Při procházce centrem města vás určitě zaujme Kostel svatého Petra a Pavla, který je dominantou města. Tento gotický kostel je svým věkovým stářím a architektonickou hodnotou považován za jeden z nejcennějších pokladů města. Ale to není vše. Česká Lípa nabízí mnoho dalších historických památek, jako je například zámecký park s empírovým zámkem nebo barokní radnice.

Česká Lípa je ale také městem, které je hrdé na svou moderní tvář. Najdete zde mnoho obchodů, restaurací či kaváren, které přinášejí do města život a energii. Také je zde řada aktivit pro sportovní nadšence – od cyklotras až po sportovní areály.

Jednou z největších perel města je bezpochyby Lipno, přírodní koupaliště s krásným výhledem na město. Jde o oblíbené místo jak místních, tak turistů, kteří sem rádi přicházejí za odpočinkem a zábavou. Pláž u Lipna je jako malý ráj uprostřed města, kde si můžete vychutnat sluníčko a klidný povrch vody.

Česká Lípa je městem, které má co nabídnout. Zatímco historici ocení kulturní památky a bohatou historii, milovníci přírody si přijdou na své na mnoha turistických a cyklistických trasách v okolí města. Ale i ti, co hledají moderní zábavu a kulturu, zde najdou své.

Takže pokud chcete zažít město plné historie, kultury, přírody a zábavy, pak je Česká Lípa tou pravou volbou. Právě zde můžete prozkoumat minulost, užít si přítomnost a těšit se na budoucnost. Česká Lípa je město, které žije – a těší se na vaši návštěvu.

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Česká Lípa.
Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet v obci Česká Lípa | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku