Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Česká Lípa

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.Město Česká Lípa

Když se vydáte na sever Čech, nezapomeňte se zastavit právě v tomto klenotu Libereckého kraje. Není to jen tak nějaké město – Česká Lípa je městem s duší a srdcem, které je hodné vašeho objevování.

Představte si místo, kde historie a moderna tvoří harmonický celek. Místo, kde se každý kámen a každý strom nese story své vlastní. Místo, kde městský ruch kontrastuje s klidem okolní přírody. To je Česká Lípa.

Město se může pochlubit bohatou historií. První zmínky o něm pocházejí už z 13. století, kdy zde vznikla osada, která se postupně rozrůstala. Přestože město prošlo mnoha významnými událostmi a změnami, stále si zachovává svou autentickou atmosféru a historický nádech.

Při procházce centrem města vás určitě zaujme Kostel svatého Petra a Pavla, který je dominantou města. Tento gotický kostel je svým věkovým stářím a architektonickou hodnotou považován za jeden z nejcennějších pokladů města. Ale to není vše. Česká Lípa nabízí mnoho dalších historických památek, jako je například zámecký park s empírovým zámkem nebo barokní radnice.

Česká Lípa je ale také městem, které je hrdé na svou moderní tvář. Najdete zde mnoho obchodů, restaurací či kaváren, které přinášejí do města život a energii. Také je zde řada aktivit pro sportovní nadšence – od cyklotras až po sportovní areály.

Jednou z největších perel města je bezpochyby Lipno, přírodní koupaliště s krásným výhledem na město. Jde o oblíbené místo jak místních, tak turistů, kteří sem rádi přicházejí za odpočinkem a zábavou. Pláž u Lipna je jako malý ráj uprostřed města, kde si můžete vychutnat sluníčko a klidný povrch vody.

Česká Lípa je městem, které má co nabídnout. Zatímco historici ocení kulturní památky a bohatou historii, milovníci přírody si přijdou na své na mnoha turistických a cyklistických trasách v okolí města. Ale i ti, co hledají moderní zábavu a kulturu, zde najdou své.

Takže pokud chcete zažít město plné historie, kultury, přírody a zábavy, pak je Česká Lípa tou pravou volbou. Právě zde můžete prozkoumat minulost, užít si přítomnost a těšit se na budoucnost. Česká Lípa je město, které žije – a těší se na vaši návštěvu.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Česká Lípa.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Česká Lípa | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku