Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci České Budějovice

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.

WiFi Free připojení na Internet,
pod tímto logem nás najdete na čerpacích stanicích EuroOil


wifi free

Připojení přes WiFi Free využívají od r. 2016 zákaznící tankující na některé z 200 ČS EuroOil po celé ČR.
Můžete některou z ČS EuroOil navštívit a připojení přes EriMobile WiFi Free vyzkoušet u dobrého kafe.


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
České Budějovice EriMobile 37001 České Budějovice Rudolfovská třída 676 okres České Budějovice
WiFi Free Internet GPS: 48.9806452778, 14.5013305556


Město České Budějovice

České Budějovice – klenot jižních Čech

Ve srdci jižních Čech, tam, kde se střetává historie s moderní dobou, se rozprostírá město s tisíciletou historií a duší - České Budějovice. Je to město, které vás okouzlí na první pohled a vzbudí v vás touhu se do něj ponořit hlouběji.

Představte si, že stojíte na náměstí Přemysla Otakara II., které je nejen jedno z největších, ale také jedno z nejkrásnějších náměstí v České republice. Očima si přejíždíte přes kamennou dlažbu, která byla svědkem mnoha historických událostí. Tyto kameny obklopují majestátní radnici, fontánu Samsona a řadu architektonicky nádherných budov. V těchto momentech získáte skutečný pocit z toho, jak může být historie hmatatelná a živá.

Vítejte v Českých Budějovicích, městě, které úchvatně kombinuje různé architektonické styly od gotiky po secesi. Ať už se rozhodnete procházet se po středověkých ulicích nebo se podívat do muzejních sbírek, budete fascinováni různorodostí a originalitou tohoto místa.

K tomu všemu České Budějovice nejsou jen městem památek, jsou také městem gastronomie. Při návštěvě tohoto města byste neměli vynechat ochutnávku místního piva Budweiser Budvar, které je považováno za jeden z nejlepších piv na světě. Navštivte jednu z místních pivoven, kde vám představí proces výroby tohoto zlatavého moku a samozřejmě nezapomeňte ochutnat!

Pokud jste fanouškem přírody, nedaleko města se nachází divoká a krásná krajina jižních Čech. Výlet do přírodního parku Střední Vltava nebo na romantický zámek Hluboká nad Vltavou je skvělý způsob, jak strávit den mimo město.

Ale České Budějovice jsou především o lidech. Místní obyvatelé jsou hrdí na své město a svou historii. Laskavost a pohostinnost jsou zde na denním pořádku. Ať už jdete na trh, do kavárny nebo na procházku, vždy se setkáte s přátelským úsměvem a pohostinností.

České Budějovice jsou jako pokladnice plná příběhů a tradic, které čekají na to, aby byly objeveny. Ať už jste milovníkem historie, kultury, jídla nebo přírody, toto město vám nabídne nezapomenutelný zážitek, který vás bude nutit se vrátit znovu a znovu. Nechte se pohltit kouzlem tohoto města a objevte jeho krásu, která se rozprostírá jak na povrchu, tak hluboko pod jeho povrchem.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci České Budějovice.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci České Budějovice | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku