Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
5G Bezdrátový Internet

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Český Krumlov


Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!
Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).

5G bezdrátový pevný Internet 100 / 10 Mb/s

Eri Internet 100/10 Mb/s - Váš klíč k bezdrátovému připojení, které mění pravidla hry. Přináší rychlost a spolehlivost 5G připojení přímo do vašich domovů a firem. Navrženo pro náročné uživatele, kteří chtějí využívat internet bez omezení, s maximální rychlostí a stabilitou.

Rychlost připojení:

Download: 100 Mb/s
Upload: 10 Mb/s
699 Kč / měsíc

V ceně zahrnuto:

  • Veřejná statická IP adresa (IPv4)
  • Vysokorychlostní bezdrátové 5G připojení

AKCE lze objednat do 31.7.2024


uživatel internetu

Město Český Krumlov

Představte si místo, kde se čas zastavil, kde historie se prolíná s modernitou a kde atmosféra pohádkového světa je tak silná, že byste mohli zapomenout na svůj vlastní život. Takovým místem je město Český Krumlov, které se nachází v idylickém rohu jižních Čech.

Český Krumlov je jako opulentní pokladnice, hojně naplněná historickými architektonickými skvosty, uměleckými poklady a nezapomenutelnými zážitky. V minulosti bylo sídlem mnoha významných českých rodů, jako byli Rožmberkové, Eggenberkové a Schwarzenbergové, jejichž odkaz je nyní pečlivě uchováván v srdci tohoto města.

Při prvním pohledu na město se vám naskytne panorama, jakoby vystřižené z pohádky. Zlatavé střechy se tyčí nad úzkými uličkami, které se klikatí mezi historickými domy. Dominantou města je impozantní zámek Český Krumlov, druhý největší v České republice hned po Pražském hradu. Jeho rozměrná věž je vidět z každého místa ve městě a dodává mu punc tajemství a majestátnosti.

Procházka městem je jako cesta časem. Uličky lemované domy s barokními a renesančními fasádami vás provedou středověkem, barokem až po novověk. Ať už se rozhodnete pro procházku po břehu řeky Vltavy, posazené do úzkých krumlovských meandrů, nebo vystoupáte na vrchol zámecké věže, kde se vám naskytne malebný pohled na celé město, všude ucítíte atmosféru minulých věků.

Český Krumlov vás okouzlí nejen svou historií, ale také bohatým kulturním životem. Je domovem mnoha festivalů, z nichž nejvýznamnější je Mezinárodní hudební festival, který přitahuje návštěvníky z celého světa. Ať už jste milovníkem hudby, divadla či výtvarného umění, v Krumlově si přijdete na své.

Město je také gurmánským rájem. Nabízí širokou škálu restaurací a kaváren, kde můžete ochutnat tradiční českou kuchyni v její nejlepší podobě. A co by to bylo za návštěvu Českého Krumlova bez ochutnávky místního piva z historického pivovaru Eggenberg?

Český Krumlov je jako pohádkový svět, kde se čas zastavil a kde můžete na chvíli uniknout před ruchem moderního světa. Je to místo, kde se historie stává součástí každodenního života a kde každá ulička, každý dům a každý kámen vypráví svůj příběh. Ať už jste milovníkem historie, umění, gastronomie či prostě jen hledáte místo pro odpočinek a relaxaci, Český Krumlov je to pravé místo pro vás.

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Český Krumlov!.
Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet v obci Český Krumlov | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku