Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Český Krumlov

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.


5G bezdrátový pevný InternetMěsto Český Krumlov

Představte si místo, kde se čas zastavil, kde historie se prolíná s modernitou a kde atmosféra pohádkového světa je tak silná, že byste mohli zapomenout na svůj vlastní život. Takovým místem je město Český Krumlov, které se nachází v idylickém rohu jižních Čech.

Český Krumlov je jako opulentní pokladnice, hojně naplněná historickými architektonickými skvosty, uměleckými poklady a nezapomenutelnými zážitky. V minulosti bylo sídlem mnoha významných českých rodů, jako byli Rožmberkové, Eggenberkové a Schwarzenbergové, jejichž odkaz je nyní pečlivě uchováván v srdci tohoto města.

Při prvním pohledu na město se vám naskytne panorama, jakoby vystřižené z pohádky. Zlatavé střechy se tyčí nad úzkými uličkami, které se klikatí mezi historickými domy. Dominantou města je impozantní zámek Český Krumlov, druhý největší v České republice hned po Pražském hradu. Jeho rozměrná věž je vidět z každého místa ve městě a dodává mu punc tajemství a majestátnosti.

Procházka městem je jako cesta časem. Uličky lemované domy s barokními a renesančními fasádami vás provedou středověkem, barokem až po novověk. Ať už se rozhodnete pro procházku po břehu řeky Vltavy, posazené do úzkých krumlovských meandrů, nebo vystoupáte na vrchol zámecké věže, kde se vám naskytne malebný pohled na celé město, všude ucítíte atmosféru minulých věků.

Český Krumlov vás okouzlí nejen svou historií, ale také bohatým kulturním životem. Je domovem mnoha festivalů, z nichž nejvýznamnější je Mezinárodní hudební festival, který přitahuje návštěvníky z celého světa. Ať už jste milovníkem hudby, divadla či výtvarného umění, v Krumlově si přijdete na své.

Město je také gurmánským rájem. Nabízí širokou škálu restaurací a kaváren, kde můžete ochutnat tradiční českou kuchyni v její nejlepší podobě. A co by to bylo za návštěvu Českého Krumlova bez ochutnávky místního piva z historického pivovaru Eggenberg?

Český Krumlov je jako pohádkový svět, kde se čas zastavil a kde můžete na chvíli uniknout před ruchem moderního světa. Je to místo, kde se historie stává součástí každodenního života a kde každá ulička, každý dům a každý kámen vypráví svůj příběh. Ať už jste milovníkem historie, umění, gastronomie či prostě jen hledáte místo pro odpočinek a relaxaci, Český Krumlov je to pravé místo pro vás.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Český Krumlov!.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Český Krumlov | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku