Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Cheb

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.


5G bezdrátový pevný Internet

WiFi Free připojení na Internet,
pod tímto logem nás najdete na čerpacích stanicích EuroOil


wifi free

Připojení přes WiFi Free využívají od r. 2016 zákaznící tankující na některé z 200 ČS EuroOil po celé ČR.
Můžete některou z ČS EuroOil navštívit a připojení přes EriMobile WiFi Free vyzkoušet u dobrého kafe.


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Cheb EriMobile 35002 Cheb 13 okres Cheb
WiFi Free Internet GPS: 50.0848027778, 12.4486777778


Město Cheb

Město Cheb se skrývá v západním koutě České republiky, tam kde se naše země dotýká s Německem a je součástí scenérie idylického Karlovarského kraje. Ale nechte mě vás vzít s sebou na procházku jeho ulicemi, představit vám jeho barvitou historii a ukázat vám, proč je tato malá perla tak speciální.

Když vstoupíte do Chebu, jako byste překročili hranice času a vrátili se do dob, kdy valy chránily města před nepřáteli a zároveň byly svědky tajemných a dobrodružných příběhů. Jedním z těchto příběhů je legenda o Fridrichu Barbarossovi, německém císaři, který je prý pohřben pod Chebským hradem, aby se jednou probudil a přivedl svou zemi ke slávě. Tato legenda dodala městu mystický nádech, který ho dodnes obklopuje.

V Chebu nejde minout Špalíček. Toto neobvyklé uskupení středověkých domů tvoří jedinečnou architektonickou skupinu, která na vás hned zapůsobí svou rozmanitostí a barevností. Je to jako malovaný obrázek z dob dávno minulých, který se vám naskytne přímo před očima a pozve vás do svého fantazijního světa.

Pokud jste milovníky historie, nenechte si ujít Chebský hrad. Tento gotický skvost je jedním z nejdůležitějších symbolů města. Jeho věže se tyčí nad Chebem jako svědkové mnoha událostí, které ovlivnily osud města.

Cheb ale není jen o historii a středověkých stavbách. Je to město plné života a kultury. Pravidelné akce, jako je tradiční Chebský poutní trh nebo oblíbený Chebský dětský karneval, přitahují návštěvníky z celého kraje a dokonce i z ciziny. A když se usadíte v jedné z místních kaváren nebo restaurací, ochutnáte nejen vynikající jídlo a kávu, ale také tu specifickou atmosféru a pohostinnost, která Cheb dělá tak jedinečným.

Cheb je jako skvostný kámen, který čeká na to, aby ho objevili ti, kteří mají oči otevřené pro krásu a srdce otevřené pro dobrodružství. Každý kout města skrývá příběh, každá budova má svou historii a každá ulice vás zavede na jiné místo, kde budete moci objevovat a učit se. Takže začněte svou cestu po Chebu hned teď a uvidíte, že se stanete součástí jeho příběhu. Protože Cheb je město, které vás nikdy nenechá jít.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Cheb.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.
Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Cheb | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku