Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Domažlice

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.


5G bezdrátový pevný InternetMěsto Domažlice

V srdci Přírodního parku Český les, na řece Chodské Úhlavě, leží malebné město Domažlice. Tohle místo je jedinečné svou historií, kulturou a neopakovatelnou atmosférou. I když je na západě Čech, kde se nachází mnoho krásných měst a vesnic, Domažlice se vyjímá jako jedinečný skvost.

Domažlice, se svými úzkými kamennými uličkami, které se vinou jako had mezi zástavbou starobylých domů, je město s neuvěřitelným šarmem. Když se procházíte tímto městem, máte pocit, že jste se ocitli v jiné době. Každý kámen, každý dům, každá ulice vypráví svůj příběh. A ty příběhy jsou fascinující.

Když se procházíte po náměstí Míru, které je srdcem města, nemůžete přehlédnout majestátní věž kostela Nanebevzetí Panny Marie, která je dominantou města. Tato gotická kráska se tyčí nad městem a je vidět ji téměř z každého místa. Když se dostanete na vrchol věže, očekává vás neuvěřitelný výhled na celé město a okolní krajinu.

Ale Domažlice nejsou jen o historických památkách. Jsou také o lidech. O lidech, kteří si hrdě říkají Chodové. Tato etnická skupina, která zde žije po staletí, má své jedinečné zvyky, tradice a kulturu. Každý rok se zde koná krásný festival - Chodske slavnosti, kde můžete vidět tradiční chodské kroje, poslouchat chodskou muziku a ochutnat místní speciality.

Domažlice jsou také domovem pro několik výtečných restaurací a hospod, kde můžete ochutnat tradiční české jídlo a vynikající pivo. Ať už jste milovníkem masitých specialit nebo preferujete vegetariánskou stravu, určitě si přijdete na své.

Ale to nejlepší na Domažlicích je, že ačkoliv je to město s bohatou historií a kulturou, není to muzeum. Je to živoucí, pulzující komunita. Lidé zde žijí, pracují, mají své radosti a starosti. A právě to dělá Domažlice tak skutečnými a autentickými.

Je to město, které je hrdé na svou minulost, ale zároveň se dívá do budoucnosti. Ať už jste turista, hledající krásná místa a fascinující historii, nebo jste místní, hrdý na svůj domov, Domažlice budou vždy místem, které vám nabídne něco navíc.

Domažlice jsou jako perla v mušli. Na první pohled možná nevypadají jako něco zvláštního. Ale když se podíváte blíže, uvidíte všechnu tu krásu a bohatství, které skrývají. A to je to, co dělá Domažlice tak výjimečné.

Tak přijďte a objevte to sami. Domažlice na vás čekají.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Domažlice.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Domažlice | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku