Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Frýdek-Místek

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet v obci Frýdek-Místek. Vhodný je nejen pro domácnosti, ale i pro velké firmy. Jsme specialisté na Internet, kteří mají v této oblasti přehled a více jak 21+ letou tradici. Eri Internet je bez omezení dat!
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.

WiFi Free připojení na Internet,
pod tímto logem nás najdete na čerpacích stanicích EuroOil


wifi free

Připojení přes WiFi Free využívají od r. 2016 zákaznící tankující na některé z 200 ČS EuroOil po celé ČR.
Můžete některou z ČS EuroOil navštívit a připojení přes EriMobile WiFi Free vyzkoušet u dobrého kafe.


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Frýdek-Místek, Beskydská 73801 Beskydská 2249 okres Frýdek-Místek
WiFi Free Internet GPS: 49.6754111, 18.327025


Město Frýdek-Místek

Vítejte v malebném městě Frýdek-Místek, které se nachází v srdci Moravskoslezského kraje, kde se Morava a Slezsko střetávají v jedinečné směsici kultury, historie a přírodní krásy. Jak už název napovídá, město se skládá ze dvou částí – Frýdku a Místku, které jsou odděleny řekou Ostravicí. Každá část má svůj jedinečný charakter a kouzlo, které vás okouzlí svou jedinečností a zároveň účinně doplňuje druhou.

Frýdek je starobylým městem, jehož historie sahá až do 14. století. Jeho dominantou je majestátní zámek Frýdek. Představte si, že procházíte jeho starobylými branami a stojíte před okouzlující barokní stavbou, která se tyčí nad městem. Vstupte dovnitř a ochutnejte kus historie. Najednou se ocitnete v době, kdy se po těchto chodbách procházeli rytíři, šlechticové a královny.

Přes řeku Ostravici na druhé straně města leží Místek. Oproti historickému Frýdku je Místek místem moderní architektury a dynamického života. Hlavní třída Místku je plná obchodů, kaváren a restaurací, které vybízejí k posezení a odpočinku. Zkuste si představit, jak sedíte v jedné z těchto kaváren a při šálku kávy pozorujete ruch města.

Město Frýdek-Místek je ale také místem, kde příroda a kultura jdou ruku v ruce. Místní parky jako je Komenského sady či park u Beskydské galerie umění jsou ideální pro relaxaci, čtení knihy nebo procházku s rodinou. A když už budete v parku, nezapomeňte si prohlédnout i galerii. Je jako tajemná skříň plná pokladů, ve které můžete najít různé formy umění od malby až po sochařství.

Pokud máte rádi sport, pak vás Frýdek-Místek rozhodně nezklame. Je to město plné sportovních aktivit. Můžete navštívit fotbalový stadion, tenisové kurty nebo se vydat na horskou turistiku do blízkých Beskyd.

Frýdek-Místek je jako dva světy v jednom. Na jedné straně historický Frýdek s jeho malebnými uličkami, starobylým zámkem a klidnými parky. Na druhé straně moderní Místek s jeho rušnými obchody, kavárnami a dynamickým životem. A uprostřed toho všeho je řeka Ostravice, která tyto dva světy spojuje a vytváří harmonický celek, který tvoří toto jedinečné město.

Tak co, necháte se okouzlit tímto městem, kde se historie střetává s modernou, kde se můžete zastavit a odpočinout v parku nebo se ponořit do rušného městského života? Frýdek-Místek vás vítá s otevřenou náručí.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Frýdek-Místek

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Frýdek-Místek | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku