Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
5G Bezdrátový Internet

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Havlíčkův Brod

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!
Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).

Přehled měst (Kraj Vysočina), kde již máme spokojené zákazníky.

Volejte infolinku 560 990 990 v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.

5G bezdrátový pevný Internet 100 / 10 Mb/s

Eri Internet 100/10 Mb/s - Váš klíč k bezdrátovému připojení, které mění pravidla hry. Přináší rychlost a spolehlivost 5G připojení přímo do vašich domovů a firem. Navrženo pro náročné uživatele, kteří chtějí využívat internet bez omezení, s maximální rychlostí a stabilitou.

Rychlost připojení:

Download: 100 Mb/s
Upload: 10 Mb/s
699 Kč / měsíc

V ceně zahrnuto:

  • Veřejná statická IP adresa (IPv4)
  • Vysokorychlostní bezdrátové 5G připojení

AKCE lze objednat do 31.7.2024


uživatel internetuWiFi Free připojení na Internet,
pod tímto logem nás najdete na čerpacích stanicích EuroOil


wifi free

Připojení přes WiFi Free využívají od r. 2016 zákaznící tankující na některé z 200 ČS EuroOil po celé ČR.
Můžete některou z ČS EuroOil navštívit a připojení přes EriMobile WiFi Free vyzkoušet u dobrého kafe.


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Havlíčkův Brod ERIMOBILE, 580 01 Strojírenská 3681 okres Havlíčkův Brod
WiFi Free Internet GPS: 49.6061939, 15.6013194


Město Havlíčkův Brod

Havlíčkův Brod, perla Vysočiny, přímořské město bez moře.

Když se řekne Havlíčkův Brod, mnohým se vybaví jen malé město na Vysočině. Ale pro ty, kteří zde byli, je to mnohem víc. Je to město, které je zároveň i obrazem celé Vysočiny. A tak, podobně jako Vysočina, i Havlíčkův Brod je plný kontrastů a nečekaných zážitků.

Vstupte do Havlíčkova Brodu a pocítíte změnu. Z hustého provozu na dálnici vás najednou pohltí klid a pohoda malého města. Ale to je jen začátek. Jakmile začnete prozkoumávat město, zjistíte, že je plné překvapení.

Na první pohled se může zdát, že Havlíčkův Brod je typické malé české město. Ale když se podíváte trochu blíže, všimnete si něčeho zvláštního. Jako by se město nějak zvlášť snažilo být jiné. Jako by město chtělo ukázat, že je něco víc než jen další město na mapě.

Třeba architektura. Havlíčkův Brod nám nabízí skvělé příklady české gotiky a renesance, ale také nádherné budovy z období secese. A pak jsou tu samozřejmě ty nejnovější moderní stavby, které dokazují, že město je živé a dynamické.

Ale Havlíčkův Brod není jen o architektuře. Je to také město s bohatou historií a kulturou. Město, které je hrdé na své kořeny a tradice, ale zároveň je otevřené novým nápadům a inovacím.

Představte si to jako jedno velké divadlo, kde každý den probíhá nové představení. Kde se historie a současnost střetávají na každém rohu. Kde se staré a nové prolínají a vytvářejí něco úplně nového.

Jako by Havlíčkův Brod byl malý obrázek celé České republiky. S jeho historií, kulturou, architekturou a životem, který se neustále mění a vyvíjí.

A pak je tu samozřejmě ten nádherný výhled na Vysočinu. V Havlíčkově Brodě máte pocit, že se ocitáte na vrcholu světa a máte před sebou celou krajinu. Je to nádherný pocit, který dokáže vykouzlit úsměv na tváři každého, kdo to zažije.

Takže příště, když budete projíždět kolem Havlíčkova Brodu, nejeďte jen kolem. Zastavte se a podívejte se, co všechno město nabízí. Protože Havlíčkův Brod je mnohem víc než jen další město na mapě. Je to perla Vysočiny, která je plná překvapení.

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Havlíčkův Brod.

Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet v obci Havlíčkův Brod | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku