Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Havlíčkův Brod

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.

WiFi Free připojení na Internet,
pod tímto logem nás najdete na čerpacích stanicích EuroOil


wifi free

Připojení přes WiFi Free využívají od r. 2016 zákaznící tankující na některé z 200 ČS EuroOil po celé ČR.
Můžete některou z ČS EuroOil navštívit a připojení přes EriMobile WiFi Free vyzkoušet u dobrého kafe.


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Havlíčkův Brod ERIMOBILE, 580 01 Strojírenská 3681 okres Havlíčkův Brod
WiFi Free Internet GPS: 49.6061939, 15.6013194


Město Havlíčkův Brod

Havlíčkův Brod, perla Vysočiny, přímořské město bez moře.

Když se řekne Havlíčkův Brod, mnohým se vybaví jen malé město na Vysočině. Ale pro ty, kteří zde byli, je to mnohem víc. Je to město, které je zároveň i obrazem celé Vysočiny. A tak, podobně jako Vysočina, i Havlíčkův Brod je plný kontrastů a nečekaných zážitků.

Vstupte do Havlíčkova Brodu a pocítíte změnu. Z hustého provozu na dálnici vás najednou pohltí klid a pohoda malého města. Ale to je jen začátek. Jakmile začnete prozkoumávat město, zjistíte, že je plné překvapení.

Na první pohled se může zdát, že Havlíčkův Brod je typické malé české město. Ale když se podíváte trochu blíže, všimnete si něčeho zvláštního. Jako by se město nějak zvlášť snažilo být jiné. Jako by město chtělo ukázat, že je něco víc než jen další město na mapě.

Třeba architektura. Havlíčkův Brod nám nabízí skvělé příklady české gotiky a renesance, ale také nádherné budovy z období secese. A pak jsou tu samozřejmě ty nejnovější moderní stavby, které dokazují, že město je živé a dynamické.

Ale Havlíčkův Brod není jen o architektuře. Je to také město s bohatou historií a kulturou. Město, které je hrdé na své kořeny a tradice, ale zároveň je otevřené novým nápadům a inovacím.

Představte si to jako jedno velké divadlo, kde každý den probíhá nové představení. Kde se historie a současnost střetávají na každém rohu. Kde se staré a nové prolínají a vytvářejí něco úplně nového.

Jako by Havlíčkův Brod byl malý obrázek celé České republiky. S jeho historií, kulturou, architekturou a životem, který se neustále mění a vyvíjí.

A pak je tu samozřejmě ten nádherný výhled na Vysočinu. V Havlíčkově Brodě máte pocit, že se ocitáte na vrcholu světa a máte před sebou celou krajinu. Je to nádherný pocit, který dokáže vykouzlit úsměv na tváři každého, kdo to zažije.

Takže příště, když budete projíždět kolem Havlíčkova Brodu, nejeďte jen kolem. Zastavte se a podívejte se, co všechno město nabízí. Protože Havlíčkův Brod je mnohem víc než jen další město na mapě. Je to perla Vysočiny, která je plná překvapení.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Havlíčkův Brod.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.
Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Havlíčkův Brod | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku