Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
5G Bezdrátový Internet

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Hradec Králové


Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!
Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).

Přehled měst (Královehradecký kraj), kde již máme spokojené zákazníky.

Volejte infolinku 490 990 990 v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.

5G bezdrátový pevný Internet 100 / 10 Mb/s

Eri Internet 100/10 Mb/s - Váš klíč k bezdrátovému připojení, které mění pravidla hry. Přináší rychlost a spolehlivost 5G připojení přímo do vašich domovů a firem. Navrženo pro náročné uživatele, kteří chtějí využívat internet bez omezení, s maximální rychlostí a stabilitou.

Rychlost připojení:

Download: 100 Mb/s
Upload: 10 Mb/s
699 Kč / měsíc

V ceně zahrnuto:

  • Veřejná statická IP adresa (IPv4)
  • Vysokorychlostní bezdrátové 5G připojení

AKCE lze objednat do 31.7.2024


uživatel internetu

Město Hradec Králové

Hradec Králové: Město, které vás nutí zastavit se a obdivovat

Když se přiblížíte k městu Hradec Králové, v okamžiku si všimnete, že se něco děje. Přestože je to považováno za klidné město, jeho atmosféra je něco, co vás nutí, aby jste se zastavil a obdivoval. Je zde cosi magického, co vás láká k prozkoumání.

Jednou z prvních věcí, které si všimnete, jsou fantastické budovy. Zasazené do překrásného prostředí, budovy města Hradec Králové jsou úchvatnými vzorky architektury. Příkladem je náměstí Velkého náměstí s barokním kostelem svatého Jana Křtitele. Tento kostel dokáže při pohledu na něj vyřešit všechny vaše starosti, a to díky jeho krásné architektuře.

Architektura Hradce Králové je skutečným testamentem dovedností svých stavitelů, kteří dokázali vytvořit něco tak krásného a poutavého. Procházka městem je jako cesta časem, kde můžete vidět různé styly, od gotiky po secesi. Město je doslova zaplněno budovami, které jsou uměleckými díly.

Ale co dělá Hradec Králové opravdu výjimečným, je jeho atmosféra. První věc, kterou si všimnete, je klid. Hradec Králové je město, které je sice plné života, ale nikdy se nezdá být přeplněné. Město vás nutí, abyste se zastavil a obdivoval jeho krásu.

Jedním z nejlepších míst, kde můžete zažít tuto atmosféru, je místní park Stromovka. Tento park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Tento park je jako zelená oáza uprostřed města, kde se můžete zastavit a nasát tu krásnou atmosféru.

Hradec Králové je také město plné kultury. Je domovem pro řadu festivalů, jako je například Rock for People, jeden z největších hudebních festivalů v České republice. Navíc zde najdete galerie, muzea a divadla, které jsou přístupné pro všechny.

Ale nejlepší na Hradci Králové jsou jeho lidé. Místní obyvatelé jsou přátelští, přívětiví a vždy připraveni pomoci. Jejich pohostinnost je nakažlivá a činí z Hradce Králové město, které je víc než jen krásné. Je to město, kde se cítíte jako doma.

Nakonec, Hradec Králové není jen krásné město s bohatou historií a kulturou. Je to město, které vás nutí zastavit se a obdivovat. Je to město, které vás nutí přemýšlet a obdivovat jeho krásu. Hradec Králové je město, které si zamilujete.

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Hradec Králové.
Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet v obci Hradec Králové | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku