Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Jablonec nad Nisou

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.


5G bezdrátový pevný Internet


|  INTERNETOVÝ  TARIF  |

Internetový tarif je možné výhodně kombinovat s voláním a internetovou televizí.

Internet na doma 20 mbps dsl Internet na doma 35 mbps dsl Internet na doma 56 mbps dsl Internet na doma 100 mbps dsl Internet na doma 100 mbps dsl
Internet na doma 165 mbps dsl Internet na doma 250 mbps optika Internet na doma 250 mbps optika Internet na doma 500 mbps optika Internet na doma 1000 mbps optika

Pokračujte kliknutím na požadovaný tarif.

Internet 165 Mbps

Výhody

Zřízení ZDARMA (dle zvolené Frekvence plateb)
Pravidelná úspora až 600 Kč / rok! (dle zvolené Frekvence plateb)
Pevná veřejná IPv.4 adresa v AKCI ZDARMA
Možnost instalace Terminátoru Eth./RJ45
Možnost fixace ceny
Dynamická Optimalizace Internetu = Vyladěný Internet
Eri LiveTV na dva měsíce zdarma (všech 133 TV programů)
Možnost neomezeného volání z pevné tel. linky za akčních 99 Kč/měs.

Nezmeškejte naši speciální nabídkuWiFi Free připojení na Internet,
pod tímto logem nás najdete na čerpacích stanicích EuroOil


wifi free

Připojení přes WiFi Free využívají od r. 2016 zákaznící tankující na některé z 200 ČS EuroOil po celé ČR.
Můžete některou z ČS EuroOil navštívit a připojení přes EriMobile WiFi Free vyzkoušet u dobrého kafe.


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Jablonec nad Nisou, Vrkoslavice EriMobile 46606 Jablonec nad Nisou Pražská 4785 okres Jablonec nad Nisou
WiFi Free Internet GPS: 50.7095111111, 15.1758583333


Město Jablonec nad Nisou

Vítejte v Jablonci nad Nisou, městě zeleně, skla a nekonečných příběhů. Váš průvodce dnes bude mít přátelský tón, takže vnímejte tuto virtuální procházku městem jako příjemnou konverzaci během rodinného oběda.

Jablonec nad Nisou je malý, ale nádherný klenot na severu České republiky, v Libereckém kraji. Čtyři roční období zde hrají svou nezapomenutelnou symfonii barev a emocí. Zima pokrývá město bílým pokrývkem, jaro oživuje ulice svěží zelení, léto září v plném slunci a podzim maluje okolí do tónů červené a zlaté.

Od prvních kroků ve městě vás překvapí množství zeleně. Jablonec nad Nisou je jako velký park, kde se město a příroda prolínají v dokonalé harmonii. Tady, kde se stromy vynořují mezi budovami a květiny zdobí chodníky, máte pocit, že jste se ocitli v oázě klidu uprostřed moderního města.

Ale to není všechno. Jablonec nad Nisou je také městem skla. Zde se nachází jedna z nejstarších skláren v Evropě, která stále vyrábí dechberoucí skleněné výrobky. Je to jako vstoupit do pohádky, kde se z průzračných krystalů rodí obrazy snů. Když se procházíte po městě, můžete vidět výlohy plné těchto skleněných uměleckých děl, které připomínají křehkou krásu tohoto jedinečného místa.

A jaké by to bylo město bez svých lidí? Jablonečané jsou srdcem tohoto místa, stejně jako jabloně jsou srdcem jabloncových sadů. Jsou přátelští, pohostinní a plní hrdosti na své město. Příběhy o Jablonci nad Nisou, které vám vyprávějí, jsou jako malované obrazy: každý detail, každá barva, každá linka je důležitá a dodává příběhu život.

Z historických budov, přes nádherné parky a sklárny, až po úžasnou komunitu lidí, je Jablonec nad Nisou městem plným krásy a inspirace. Představte si ho jako krásnou skleněnou figurku, kterou držíte v ruce: malý, ale dechberoucí, křehký, ale plný života a barvy. Toto je Jablonec nad Nisou, váš klenot na severu České republiky.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Jablonec nad Nisou.

Připojení, které je spolehlivé.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít spolehlivé vysokorychlostní připojení k internetu v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!

Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.


Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Jablonec nad Nisou

Vhodný je nejen pro domácnosti, ale i pro připojení rodinných domů a i firmy.


Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Jablonec nad Nisou | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku