Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
5G Bezdrátový Internet

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Jablonec nad Nisou


Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!
Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).

Přehled měst (Liberecký kraj), kde již máme spokojené zákazníky.

Volejte infolinku 480 990 990 v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.

5G bezdrátový pevný Internet 100 / 10 Mb/s

Eri Internet 100/10 Mb/s - Váš klíč k bezdrátovému připojení, které mění pravidla hry. Přináší rychlost a spolehlivost 5G připojení přímo do vašich domovů a firem. Navrženo pro náročné uživatele, kteří chtějí využívat internet bez omezení, s maximální rychlostí a stabilitou.

Rychlost připojení:

Download: 100 Mb/s
Upload: 10 Mb/s
699 Kč / měsíc

V rámci služby získáváte:

  • Veřejná statická IP adresa (IPv4) ZDARMA
  • Vysokorychlostní bezdrátové 5G připojení

AKCE lze objednat do 31.7.2024


uživatel internetu

|  INTERNETOVÝ  TARIF  |

Internetový tarif je možné výhodně kombinovat s voláním a internetovou televizí.

Internet na doma 20 mbps dsl Internet na doma 35 mbps dsl Internet na doma 56 mbps dsl Internet na doma 100 mbps dsl Internet na doma 100 mbps dsl
Internet na doma 165 mbps dsl Internet na doma 250 mbps optika Internet na doma 250 mbps optika Internet na doma 500 mbps optika Internet na doma 1000 mbps optika

Pokračujte kliknutím na požadovaný tarif.

Internet 165 Mbps

Výhody

Zřízení ZDARMA (dle zvolené Frekvence plateb)
Pravidelná úspora až 600 Kč / rok! (dle zvolené Frekvence plateb)
Pevná veřejná IPv.4 adresa v AKCI ZDARMA
Možnost instalace Terminátoru Eth./RJ45
Možnost fixace ceny
Dynamická Optimalizace Internetu = Vyladěný Internet
Eri LiveTV na dva měsíce zdarma (všech 133 TV programů)
Možnost neomezeného volání z pevné tel. linky za akčních 99 Kč/měs.

Nezmeškejte naši speciální nabídkuWiFi Free připojení na Internet,
pod tímto logem nás najdete na čerpacích stanicích EuroOil


wifi free

Připojení přes WiFi Free využívají od r. 2016 zákaznící tankující na některé z 200 ČS EuroOil po celé ČR.
Můžete některou z ČS EuroOil navštívit a připojení přes EriMobile WiFi Free vyzkoušet u dobrého kafe.


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Jablonec nad Nisou, Vrkoslavice EriMobile 46606 Jablonec nad Nisou Pražská 4785 okres Jablonec nad Nisou
WiFi Free Internet GPS: 50.7095111111, 15.1758583333


Město Jablonec nad Nisou

Vítejte v Jablonci nad Nisou, městě zeleně, skla a nekonečných příběhů. Váš průvodce dnes bude mít přátelský tón, takže vnímejte tuto virtuální procházku městem jako příjemnou konverzaci během rodinného oběda.

Jablonec nad Nisou je malý, ale nádherný klenot na severu České republiky, v Libereckém kraji. Čtyři roční období zde hrají svou nezapomenutelnou symfonii barev a emocí. Zima pokrývá město bílým pokrývkem, jaro oživuje ulice svěží zelení, léto září v plném slunci a podzim maluje okolí do tónů červené a zlaté.

Od prvních kroků ve městě vás překvapí množství zeleně. Jablonec nad Nisou je jako velký park, kde se město a příroda prolínají v dokonalé harmonii. Tady, kde se stromy vynořují mezi budovami a květiny zdobí chodníky, máte pocit, že jste se ocitli v oázě klidu uprostřed moderního města.

Ale to není všechno. Jablonec nad Nisou je také městem skla. Zde se nachází jedna z nejstarších skláren v Evropě, která stále vyrábí dechberoucí skleněné výrobky. Je to jako vstoupit do pohádky, kde se z průzračných krystalů rodí obrazy snů. Když se procházíte po městě, můžete vidět výlohy plné těchto skleněných uměleckých děl, které připomínají křehkou krásu tohoto jedinečného místa.

A jaké by to bylo město bez svých lidí? Jablonečané jsou srdcem tohoto místa, stejně jako jabloně jsou srdcem jabloncových sadů. Jsou přátelští, pohostinní a plní hrdosti na své město. Příběhy o Jablonci nad Nisou, které vám vyprávějí, jsou jako malované obrazy: každý detail, každá barva, každá linka je důležitá a dodává příběhu život.

Z historických budov, přes nádherné parky a sklárny, až po úžasnou komunitu lidí, je Jablonec nad Nisou městem plným krásy a inspirace. Představte si ho jako krásnou skleněnou figurku, kterou držíte v ruce: malý, ale dechberoucí, křehký, ale plný života a barvy. Toto je Jablonec nad Nisou, váš klenot na severu České republiky.

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Jablonec nad Nisou.

Připojení, které je spolehlivé.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít spolehlivé vysokorychlostní připojení k internetu v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!

Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.

  Zavolejte a získejte nabídku
220-990-007

Bezdrátový Internet v obci Jablonec nad Nisou

Vhodný je nejen pro domácnosti, ale i pro připojení rodinných domů a i firmy.

Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet v obci Jablonec nad Nisou | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku