Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
5G Bezdrátový Internet

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Jeseník


Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!
Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).

Přehled měst (Olomoucký kraj), kde již máme spokojené zákazníky.

Volejte infolinku 580 990 990 v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.

5G bezdrátový pevný Internet 100 / 10 Mb/s

Eri Internet 100/10 Mb/s - Váš klíč k bezdrátovému připojení, které mění pravidla hry. Přináší rychlost a spolehlivost 5G připojení přímo do vašich domovů a firem. Navrženo pro náročné uživatele, kteří chtějí využívat internet bez omezení, s maximální rychlostí a stabilitou.

Rychlost připojení:

Download: 100 Mb/s
Upload: 10 Mb/s
699 Kč / měsíc

V rámci služby získáváte:

  • Veřejná statická IP adresa (IPv4) ZDARMA
  • Vysokorychlostní bezdrátové 5G připojení

AKCE lze objednat do 31.7.2024


uživatel internetu

Město Jeseník

Jedno z nejkrásnějších měst, které je možné navštívit v Olomouckém kraji, je určitě Jeseník. Nachází se v srdci Jeseníků, obklopeného bujnou zelení a inspirujícím krajem, který jednoduše vybízí k prozkoumání.

Jeseník je město, které si udrželo svůj tradiční charakter a půvab, zatímco se snaží držet krok s moderním světem. Příjemný tón zdejšího života je vidět na každém rohu.

Jako by město samo o sobě nebylo dostatečně krásné, ještě je obklopeno nádhernou přírodou. Když se procházíte po svažitých kopcích a údolích, cítíte, jak městský ruch povoluje a dává prostor klidu a míru, který příroda nabízí. Ať už jste nadšený turista, milovník přírody nebo jen hledáte místo, kde se můžete odpojit od svých každodenních starostí, Jeseník je tím pravým místem.

Jeseník vám nabídne své historické centrum, které je tvořeno řadou malebných staveb z dob minulých. Při procházce městem návštěvníkům neuniknou pestré fasády domů, které jsou svědky časů, kdy město procházelo svým vývojem. Středověké domy s křivolakými uličkami, které vedou k nádhernému náměstí s historickým kostelem sv. Jana Křtitele, vytvářejí atmosféru, která vás vtáhne do svého příběhu.

Město je také známé svými léčebnými lázněmi. Léčivé prameny byly objeveny již v 16. století a od té doby přitahují milovníky wellness z celého světa. Lázně Jeseník, zvané také Priessnitzovy lázně, jsou domovem pro ty, kteří hledají úlevu od různých zdravotních potíží, nebo prostě chcete odpočívat a regenerovat.

A pokud jste dobrodružnějšího ducha, Jeseník nabízí i množství turistických tras a cyklostezek, které vás provedou nejkrásnějšími částmi tohoto malebného regionu. Pokud jste fanouškem horských sportů, v zimě tu najdete skvělé podmínky pro lyžování a snowboarding.

Na závěr bych chtěl říci, že Jeseník je město plné kontrastů a různorodosti. Je to místo, kde se můžete těšit na klid a pohodu, ale také na dobrodružství a vzrušení. Je to město, které vás překvapí svou krásou a očaruje svou atmosférou. Přijďte a objevte Jeseník, poklad Olomouckého kraje.

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Jeseník.

Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet v obci Jeseník | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku