Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Jeseník

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.


5G bezdrátový pevný InternetMěsto Jeseník

Jedno z nejkrásnějších měst, které je možné navštívit v Olomouckém kraji, je určitě Jeseník. Nachází se v srdci Jeseníků, obklopeného bujnou zelení a inspirujícím krajem, který jednoduše vybízí k prozkoumání.

Jeseník je město, které si udrželo svůj tradiční charakter a půvab, zatímco se snaží držet krok s moderním světem. Příjemný tón zdejšího života je vidět na každém rohu.

Jako by město samo o sobě nebylo dostatečně krásné, ještě je obklopeno nádhernou přírodou. Když se procházíte po svažitých kopcích a údolích, cítíte, jak městský ruch povoluje a dává prostor klidu a míru, který příroda nabízí. Ať už jste nadšený turista, milovník přírody nebo jen hledáte místo, kde se můžete odpojit od svých každodenních starostí, Jeseník je tím pravým místem.

Jeseník vám nabídne své historické centrum, které je tvořeno řadou malebných staveb z dob minulých. Při procházce městem návštěvníkům neuniknou pestré fasády domů, které jsou svědky časů, kdy město procházelo svým vývojem. Středověké domy s křivolakými uličkami, které vedou k nádhernému náměstí s historickým kostelem sv. Jana Křtitele, vytvářejí atmosféru, která vás vtáhne do svého příběhu.

Město je také známé svými léčebnými lázněmi. Léčivé prameny byly objeveny již v 16. století a od té doby přitahují milovníky wellness z celého světa. Lázně Jeseník, zvané také Priessnitzovy lázně, jsou domovem pro ty, kteří hledají úlevu od různých zdravotních potíží, nebo prostě chcete odpočívat a regenerovat.

A pokud jste dobrodružnějšího ducha, Jeseník nabízí i množství turistických tras a cyklostezek, které vás provedou nejkrásnějšími částmi tohoto malebného regionu. Pokud jste fanouškem horských sportů, v zimě tu najdete skvělé podmínky pro lyžování a snowboarding.

Na závěr bych chtěl říci, že Jeseník je město plné kontrastů a různorodosti. Je to místo, kde se můžete těšit na klid a pohodu, ale také na dobrodružství a vzrušení. Je to město, které vás překvapí svou krásou a očaruje svou atmosférou. Přijďte a objevte Jeseník, poklad Olomouckého kraje.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Jeseník.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.
Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Jeseník | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku