Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Jičín

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.

WiFi Free připojení na Internet,
pod tímto logem nás najdete na čerpacích stanicích EuroOil


wifi free

Připojení přes WiFi Free využívají od r. 2016 zákaznící tankující na některé z 200 ČS EuroOil po celé ČR.
Můžete některou z ČS EuroOil navštívit a připojení přes EriMobile WiFi Free vyzkoušet u dobrého kafe.


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Jičín EriMobile 50601 Jičín Raisova 569 okres Jičín
WiFi Free Internet GPS: 50.4323572222, 15.3425405556


Město Jičín

Vítám vás na našich stránkách, kde se společně podíváme na malebné město Jičín, které je známé jako brána do Českého ráje. A ačkoli to může znít jako klišé, Jičín je skutečně rájem na zemi. Připravte se na cestu do světa romantických zámečků, nádherných zahrad a bohaté přírody.

Jičín je město v severovýchodních Čechách v Královéhradeckém kraji. S méně než patnácti tisíci obyvateli je Jičín příkladem toho, jak malé město může být bohaté na historii, kulturu a přírodní krásu. To vše dělá z Jičína překrásný malý poklad.

Město Jičín je jako kniha, která vypráví příběhy ze staletí. Každý budova, každá ulička, každý kámen má svůj příběh. Hlavní náměstí Valdštejnovo, pojmenované po slavném vojenském velitelovi, je úchvatné. Jeho jedinečná architektura z období renesance a baroka vás okouzlí na první pohled.

Jičín je také známý svým zámkem. Zámek Jičín, který byl postaven v 16. století, je vskutku monumentální. Ač byl několikrát přestavován, dodnes si zachovává svůj původní charakter a krásu. Nádherné fresky, dřevěné podlahy a historický nábytek, to vše se spojuje do dojmu, že jste na návštěvě v dobách dávno minulých.

Jičín je také městem, které je plné zeleně. Valdštejnská lodžie s terasovitými zahradami je úchvatným místem pro procházky a odpočinek. Ale nejen to, Jičín je také vstupní branou do Českého ráje, který je jedním z nejkrásnějších a nejstarších chráněných území v České republice. Příroda zde ukazuje svou nejkrásnější tvář.

Ale Jičín není jen o historii a přírodě. Je to také město plné kultury. Každoročně se zde koná festival Jičín - město pohádky, který přivádí do města tisíce návštěvníků z celé republiky. Festival nabízí divadelní představení, koncerty, výstavy a mnoho dalšího. Je to skutečný svátek kultury a radosti.

Jičín je město, které dokáže okouzlit každého. Jeho malebné náměstí, cesty lemované starými stromy, útulné kavárny a restaurace, zámek, zahrady, festivaly a mnoho dalšího. Všechno to dělá z Jičína město, které stojí za návštěvu.

A tak, milí čtenáři, doufám, že jsem vás inspiroval k návštěvě tohoto úchvatného města. Jičín je skutečně město kouzel, které čeká, až je objevíte.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Jičín.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Jičín | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku