Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
5G Bezdrátový Internet

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Jihlava


Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!
Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).

Přehled měst (Kraj Vysočina), kde již máme spokojené zákazníky.

Volejte infolinku 560 990 990 v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.

5G bezdrátový pevný Internet 100 / 10 Mb/s

Eri Internet 100/10 Mb/s - Váš klíč k bezdrátovému připojení, které mění pravidla hry. Přináší rychlost a spolehlivost 5G připojení přímo do vašich domovů a firem. Navrženo pro náročné uživatele, kteří chtějí využívat internet bez omezení, s maximální rychlostí a stabilitou.

Rychlost připojení:

Download: 100 Mb/s
Upload: 10 Mb/s
699 Kč / měsíc

V ceně zahrnuto:

  • Veřejná statická IP adresa (IPv4)
  • Vysokorychlostní bezdrátové 5G připojení

AKCE lze objednat do 31.7.2024


uživatel internetuWiFi Free připojení na Internet,
pod tímto logem nás najdete na čerpacích stanicích EuroOil


wifi free

Připojení přes WiFi Free využívají od r. 2016 zákaznící tankující na některé z 200 ČS EuroOil po celé ČR.
Můžete některou z ČS EuroOil navštívit a připojení přes EriMobile WiFi Free vyzkoušet u dobrého kafe.


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Jihlava EriMobile 58601 Jihlava Brněnská 4955 okres Jihlava
WiFi Free Internet GPS: 49.3975916667, 15.6051333333


Město Jihlava

Když jsem poprvé přišel do Jihlavy, nevěděl jsem, co očekávat. Byl jsem zvyklý na ruch velkoměsta, na světla a hluk, který nikdy neskončí. Ale Jihlava, hlavní město Vysočiny, je jiná. Je to místo, které vám nabízí klid a poklid, aniž byste se museli vzdát luxusu městského života.

Zdejší náměstí je obklopeno barevnými fasádami, které hýří stylovými detaily. Ve vzduchu visí vůně pečených ořechů a trdelníků, které se prodávají na každém rohu. Vzhlédnete k hodinové věži, která se majestátně tyčí nad náměstím. Její zvon odbíjí každou hodinu a její melodie se rozléhá po celém městě. Jihlava se chová jako stará duše, chlubící se svou historií a zároveň vítající nové trendy a myšlenky.

Příběhy tohoto města se neztrácí v čase - jsou zapsány v kamenech jeho budov, v srdcích jeho obyvatel. Jihlavské katakomby, jedny z nejrozsáhlejších v České republice, hovoří o době, kdy bylo město známé díky stříbrným dolům. Když procházíte jejich chladnými, úzkými chodbami, můžete cítit, jak se minulost a přítomnost propojují.

Z jihlavského zvířecího parku na vás koukají zvědavé oči lemura kukačky nebo vzácného klokana rudokrkého. Zdejší zoo je komplexní mini svět, který nám umožňuje nahlédnout do exotických a divokých koutů naší planety.

Jihlava je také městem kultury a umění. Každý rok se zde koná mezinárodní televizní festival, který do města přiláká mnoho mezinárodních hostů. A co teprve divadlo? Dům kultury je skutečným perlou města, kde se konají koncerty, divadelní představení a jiné kulturní akce.

Ale nejvíce mě na Jihlavě fascinovali její lidé. Jsou hrdí na své město a jeho historii, ale zároveň jsou otevření novým věcem. Jsou přátelští, pohostinní a mají obrovský smysl pro humor.

Jihlava je jako starý, dobře známý přítel - někdo, kdo vás vždy přivítá s otevřenou náručí a vypráví vám příběhy, které vás zahřejí u srdce. Jihlava je město, které vás překvapí svou jedinečností a krásou, město, které vás zve, abyste se stali součástí jeho příběhu. Je to město, které si zamilujete, stejně jako já.

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Jihlava.
Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet v obci Jihlava | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku