Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Jihlava

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.

WiFi Free připojení na Internet,
pod tímto logem nás najdete na čerpacích stanicích EuroOil


wifi free

Připojení přes WiFi Free využívají od r. 2016 zákaznící tankující na některé z 200 ČS EuroOil po celé ČR.
Můžete některou z ČS EuroOil navštívit a připojení přes EriMobile WiFi Free vyzkoušet u dobrého kafe.


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Jihlava EriMobile 58601 Jihlava Brněnská 4955 okres Jihlava
WiFi Free Internet GPS: 49.3975916667, 15.6051333333


Město Jihlava

Když jsem poprvé přišel do Jihlavy, nevěděl jsem, co očekávat. Byl jsem zvyklý na ruch velkoměsta, na světla a hluk, který nikdy neskončí. Ale Jihlava, hlavní město Vysočiny, je jiná. Je to místo, které vám nabízí klid a poklid, aniž byste se museli vzdát luxusu městského života.

Zdejší náměstí je obklopeno barevnými fasádami, které hýří stylovými detaily. Ve vzduchu visí vůně pečených ořechů a trdelníků, které se prodávají na každém rohu. Vzhlédnete k hodinové věži, která se majestátně tyčí nad náměstím. Její zvon odbíjí každou hodinu a její melodie se rozléhá po celém městě. Jihlava se chová jako stará duše, chlubící se svou historií a zároveň vítající nové trendy a myšlenky.

Příběhy tohoto města se neztrácí v čase - jsou zapsány v kamenech jeho budov, v srdcích jeho obyvatel. Jihlavské katakomby, jedny z nejrozsáhlejších v České republice, hovoří o době, kdy bylo město známé díky stříbrným dolům. Když procházíte jejich chladnými, úzkými chodbami, můžete cítit, jak se minulost a přítomnost propojují.

Z jihlavského zvířecího parku na vás koukají zvědavé oči lemura kukačky nebo vzácného klokana rudokrkého. Zdejší zoo je komplexní mini svět, který nám umožňuje nahlédnout do exotických a divokých koutů naší planety.

Jihlava je také městem kultury a umění. Každý rok se zde koná mezinárodní televizní festival, který do města přiláká mnoho mezinárodních hostů. A co teprve divadlo? Dům kultury je skutečným perlou města, kde se konají koncerty, divadelní představení a jiné kulturní akce.

Ale nejvíce mě na Jihlavě fascinovali její lidé. Jsou hrdí na své město a jeho historii, ale zároveň jsou otevření novým věcem. Jsou přátelští, pohostinní a mají obrovský smysl pro humor.

Jihlava je jako starý, dobře známý přítel - někdo, kdo vás vždy přivítá s otevřenou náručí a vypráví vám příběhy, které vás zahřejí u srdce. Jihlava je město, které vás překvapí svou jedinečností a krásou, město, které vás zve, abyste se stali součástí jeho příběhu. Je to město, které si zamilujete, stejně jako já.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Jihlava.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Jihlava | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku