Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Jindřichův Hradec

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.


5G bezdrátový pevný Internet

WiFi Free připojení na Internet,
pod tímto logem nás najdete na čerpacích stanicích EuroOil


wifi free

Připojení přes WiFi Free využívají od r. 2016 zákaznící tankující na některé z 200 ČS EuroOil po celé ČR.
Můžete některou z ČS EuroOil navštívit a připojení přes EriMobile WiFi Free vyzkoušet u dobrého kafe.


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Jindřichův Hradec EriMobile 37701 Jindřichův Hradec
WiFi Free Internet GPS: 49.1532027778, 14.9887611111


Město Jindřichův Hradec

Vítejte v Jindřichově Hradci, skrytém klenotu Jihočeského kraje, místě, kde se snoubí historie s přítomností a kde příroda potkává městský život. Představte si idylické malebné město, které je jako scéna z pohádky, oživená kaleidoskopem barev, dotknutá tajemstvím starých dob a zároveň naplněná dynamickým rytmem moderního života. Toto je Jindřichův Hradec.

Projděme se společně třemi tisíci lety historie, kterou můžeme vidět na každém rohu tohoto fascinujícího města. Jedním z nejvýznamnějších symbolů města je samozřejmě hrad a zámek Jindřichův Hradec, který je třetím největším historickým komplexem v České republice. Tento monumentální komplex je jako otevřená kniha, v níž se můžeme ponořit do minulosti, vstoupit do světa šlechticů, rytířů a králů.

Představte si, že se procházíte mezi kulisami starého hradu, který je plný vzácných uměleckých sbírek, skvostných gobelínů a nádherných freskových výzdob. Mohli bychom se setkat s duchem zakladatele hradu, pána Jindřicha, který se při svých nočních procházkách zřejmě stále potuluje po nádvoří hradu.

Ale Jindřichův Hradec není jen o historii. Je také o současném životě, o jeho lidích a jejich kultuře. Představte si živý městský život, který vibruje na každém náměstí, v kavárnách a restauracích, na hudebních a kulturních festivalech. Pokud máte rádi hudbu, nezapomeňte navštívit letní hudební festival, který přináší atmosféru radosti a svobody.

Město je také obklopeno nádhernou přírodou, která je jako oáza klidu a pokoje. Zelené lesy, modré jezero Vajgar a malebné řeky jsou ideální pro ty, kteří hledají únik od ruchu městského života. Představte si piknik na břehu jezera, kde můžete sledovat labutě a kachny plavající na hladině vody.

Jindřichův Hradec je také domovem pro mnoho talentovaných umělců a řemeslníků. Můžete navštívit místní trhy, kde se prodávají ručně vyrobené výrobky, od keramiky až po šperky, nebo objevovat umělecké galerie, kde můžete obdivovat díla místních umělců.

Ať už hledáte dobrodružství, klid a odpočinek, nebo jen chcete prozkoumat kouzlo historie, Jindřichův Hradec je místem, které vám to může nabídnout. Je to město plné příběhů a tajemství, které čekají na to, aby je někdo objevil. Takže, co říkáte, přidáte se k nám na tuto cestu do srdce Jihočeského kraje?Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Jindřichův Hradec!.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.
Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Jindřichův Hradec | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku