Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
5G Bezdrátový Internet

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Jindřichův Hradec

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!
Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový Internet 100/10 Mbps

5G bezdrátový pevný Internet 100/10 Mb/s

Eri Internet 100/10 Mb/s - Váš klíč k bezdrátovému připojení, které mění pravidla hry
Představujeme vám Eri Internet 100/10 Mb/s, revoluční řešení pro vaše internetové potřeby, které přináší rychlost a spolehlivost bezdrátového 5G připojení přímo do vašich domovů a firem. Tato služba je navržena tak, aby splnila požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů, kteří chtějí využívat internet bez omezení, s maximální rychlostí a stabilitou.

V ceně služby je:

  • Veřejná statická IPv.4 ZDARMA
  • Zakončení služby: 5G-Eth/RJ45
  • Eri LiveTV (133 TV) na 60 dnů ZDARMA
  • Instalace do 10 dní od zaplacení
  • Pomoc s nastavením vlastního modemu/routeru

Orientační cena dle našeho doporučení
699
Kč / měsíc

Vytvořte si připojení na míru a zjistěte svou individuální cenu!

Nabízený měsíční paušál 799 Kč, představuje náš nejvýhodnější nabízený balíček služeb. Vaše konečná cena se může lišit díky široké škále možností a doplňkových služeb, které nabízíme. Chcete si přizpůsobit rychlost internetu, vybrat si délku smlouvy, nebo přidat další služby jako Eri LiveTV a neomezené volání? Všechno to a ještě více můžete snadno nakonfigurovat s naším online konfigurátorem.

Nezůstávejte u základní nabídky. Přizpůsobte si svůj balíček přesně podle vašich potřeb a zjistěte, jak výhodná může být vaše cena.

Použijte náš OnLine Konfigurátor a objevte svět výhod, které Eri nabízí.

Nakonfigurujte si své připojení OnLineWiFi Free připojení na Internet,
pod tímto logem nás najdete na čerpacích stanicích EuroOil


wifi free

Připojení přes WiFi Free využívají od r. 2016 zákaznící tankující na některé z 200 ČS EuroOil po celé ČR.
Můžete některou z ČS EuroOil navštívit a připojení přes EriMobile WiFi Free vyzkoušet u dobrého kafe.


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Jindřichův Hradec EriMobile 37701 Jindřichův Hradec
WiFi Free Internet GPS: 49.1532027778, 14.9887611111


Město Jindřichův Hradec

Vítejte v Jindřichově Hradci, skrytém klenotu Jihočeského kraje, místě, kde se snoubí historie s přítomností a kde příroda potkává městský život. Představte si idylické malebné město, které je jako scéna z pohádky, oživená kaleidoskopem barev, dotknutá tajemstvím starých dob a zároveň naplněná dynamickým rytmem moderního života. Toto je Jindřichův Hradec.

Projděme se společně třemi tisíci lety historie, kterou můžeme vidět na každém rohu tohoto fascinujícího města. Jedním z nejvýznamnějších symbolů města je samozřejmě hrad a zámek Jindřichův Hradec, který je třetím největším historickým komplexem v České republice. Tento monumentální komplex je jako otevřená kniha, v níž se můžeme ponořit do minulosti, vstoupit do světa šlechticů, rytířů a králů.

Představte si, že se procházíte mezi kulisami starého hradu, který je plný vzácných uměleckých sbírek, skvostných gobelínů a nádherných freskových výzdob. Mohli bychom se setkat s duchem zakladatele hradu, pána Jindřicha, který se při svých nočních procházkách zřejmě stále potuluje po nádvoří hradu.

Ale Jindřichův Hradec není jen o historii. Je také o současném životě, o jeho lidích a jejich kultuře. Představte si živý městský život, který vibruje na každém náměstí, v kavárnách a restauracích, na hudebních a kulturních festivalech. Pokud máte rádi hudbu, nezapomeňte navštívit letní hudební festival, který přináší atmosféru radosti a svobody.

Město je také obklopeno nádhernou přírodou, která je jako oáza klidu a pokoje. Zelené lesy, modré jezero Vajgar a malebné řeky jsou ideální pro ty, kteří hledají únik od ruchu městského života. Představte si piknik na břehu jezera, kde můžete sledovat labutě a kachny plavající na hladině vody.

Jindřichův Hradec je také domovem pro mnoho talentovaných umělců a řemeslníků. Můžete navštívit místní trhy, kde se prodávají ručně vyrobené výrobky, od keramiky až po šperky, nebo objevovat umělecké galerie, kde můžete obdivovat díla místních umělců.

Ať už hledáte dobrodružství, klid a odpočinek, nebo jen chcete prozkoumat kouzlo historie, Jindřichův Hradec je místem, které vám to může nabídnout. Je to město plné příběhů a tajemství, které čekají na to, aby je někdo objevil. Takže, co říkáte, přidáte se k nám na tuto cestu do srdce Jihočeského kraje?

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Jindřichův Hradec!.


Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet v obci Jindřichův Hradec | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku