Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

|  Eri-Internet je spolehlivý poskytovatel připojení v obci Karlovy Vary, s námi budete stále on-line |

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Karlovy Vary

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.Město Karlovy Vary

Karlovy Vary, perla v koruně České republiky, město, které zanechává v srdcích návštěvníků nezapomenutelné vzpomínky. To je místo, kde se dějiny a moderní doba splétají v harmonický celek a kde je každý krok doprovázen stopy slavných osobností, které tudy kdysi prošly.

Karlovy Vary leží v srdci západních Čech, ve svém okolí je obklopeny pohořími Doupovských hor a Slavkovského lesa. Jeho jedinečná poloha připomíná malovaný obraz, který si s sebou návštěvníci odnesou jako vzácnou památku.

Historie města se začíná psát v 14. století za vlády Karla IV. Legenda praví, že po lovu jelenů objevil císař pramen teplé minerální vody a rozhodl se zde založit lázeňské město. Od té doby se Karlovy Vary staly synonymem pro relaxaci, zklidnění a léčení.

Jedním z hlavních lákadel města je jeho architektura. Při procházce městem se návštěvník může těšit na nejrůznější styly – od baroka, klasicismu, přes secesi až po modernu. Nejvýraznějšími dominantami jsou bezesporu lázeňské kolonády a prameny. Ať už je to impozantní Mlýnská kolonáda nebo moderní Pramen Vřídlo, který je s výškou výtrysku až 12 metrů nejsilnějším karlovarským pramenem.

Ale Karlovy Vary nejsou jen o lázních. Město je také proslulé svou filmovou tradicí. Každoročně se zde koná Mezinárodní filmový festival, který láká filmaře i fanoušky z celého světa. Při této příležitosti se město promění v Hollywood uprostřed Evropy a jeho ulice ožívají v rytmu filmových projekcí, diskusí a slavnostních akcí.

Karlovarský kraj je také rájem pro milovníky přírody. Okolní krajinu tvoří nádherné lesy, horské vrcholy a klidná jezera. Téměř na dosah ruky je také národní přírodní rezervace SOOS s unikátním rašeliništěm a minerálními prameny.

Karlovy Vary jsou jako lahodný koktejl, ve kterém se mísí všechny ingredience pro dokonalý zážitek. Ať již hledáte místo pro odpočinek a relaxaci, rádi objevujete architektonické skvosty, máte rádi film, nebo jste milovníky přírody, toto město vám nabídne vše, po čem toužíte.

Jak říká známé české přísloví, krása je v oku pozorovatele. Ale Karlovy Vary jsou jedním z těch míst, které si zamilujete na první pohled. Ať už jste sem přijeli poprvé nebo se vracíte po několikáté, vždy zde objevíte něco nového. Vždycky se budete cítit jako doma.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Karlovy Vary.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Karlovy Vary | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku