Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Kroměříž

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.Město Kroměříž

Dnes se s vámi podělím o jednu z českých perel, která rozhodně stojí za návštěvu. Město Kroměříž v srdci Zlínského kraje je takovým malým rájem na zemi, kde čas jako by zastavil svůj běh a povolil nám se zastavit, vydechnout a nasát do sebe atmosféru minulých staletí.

Představte si město, kde na každém kroku cítíte historii a kulturu, kde se na vás z každé uličky dívají barokní budovy a romantické zahrady. Kroměříž je přesně takovým místem. Toto město je zkrátka výjimečné – plné dějin, umění, hudby a nádherné přírody.

Není náhodou, že právě Kroměříž je nazývána „Aténami Hané“, a pokud to zní trochu přehnaně, uvědomte si, že toto město bylo centrem vzdělanosti a kultury již ve středověku. V paměti města se zachovaly stopy různých historických období, od středověku, přes renesanci, baroko až po novou dobu.

Kroměříž je také městem zahrad, protože zde najdeme hned dvě z nich, které jsou zapsány na seznam světového dědictví UNESCO. Jednou z nich je Květná zahrada, která je jednou z mála dochovaných a restaurovaných evropských barokních zahrad. Představte si procházku mezi geometricky dokonalými záhony, sochami a fontánami, kde každý detail má své místo a význam.

Druhou je park u zámku, kde můžete strávit celý den jen tak procházkou mezi vzácnými dřevinami, posedět u zámeckého rybníka nebo se ztratit v anglickém parku plném romantických zákoutí.

Ale Kroměříž je také městem hudby. Každoročně se zde koná hudební festival, který je jedním z nejvýznamnějších hudebních festivalů klasické hudby v České republice. Hudební festival zde má dlouhou tradici a přitahuje umělce a návštěvníky z celého světa.

Jedním z nejdůležitějších symbolů Kroměříže je samozřejmě zámek, který je jednou z nejcennějších kulturních památek naší země. A to nejen kvůli své architektuře, ale také kvůli svým sbírkám umění, knihovně a unikátnímu zámeckému sklepení.

Zámecké sklepení je domovem pro jednu z největších sbírek vín v České republice. Sklepení samotné je úchvatné, ale pokud k tomu přidáte možnost ochutnat některá z těch nejlepších moravských vín, pak je návštěva sklepení nezapomenutelným zážitkem.

Ať už jste milovníkem historie, umění, hudby nebo vína, Kroměříž vám nabídne to nejlepší z toho, co Česká republika může nabídnout. Tak neváhejte a přijeďte se přesvědčit na vlastní oči.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Kroměříž.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Kroměříž | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku