Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Liberec

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.

WiFi Free připojení na Internet,
pod tímto logem nás najdete na čerpacích stanicích EuroOil


wifi free

Připojení přes WiFi Free využívají od r. 2016 zákaznící tankující na některé z 200 ČS EuroOil po celé ČR.
Můžete některou z ČS EuroOil navštívit a připojení přes EriMobile WiFi Free vyzkoušet u dobrého kafe.


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Liberec EriMobile 46001 Liberec Budyšínská 1378 okres Liberec
WiFi Free Internet GPS: 50.7753638889, 15.0616305556


Město Liberec

Liberec, často označovaný jako skvost severních Čech, je město, které je snadno dostupné a velmi atraktivní pro návštěvníky z různých koutů světa. Při procházce jeho ulicemi se vám naskytne jedinečná směs historie a modernosti, která je příznačná právě pro toto město.

Město Liberec se nachází v údolí obklopeném třemi horskými masivy – Ještědem, Jizerskými horami a Lužickými horami. Toto strategické umístění město využívá k rozkvětu turistického ruchu, ale především k tomu, aby se stal centrem sportu, kultury a vzdělání.

Pokud jste někdy navštívili město Liberec, možná jste si všimli impozantní stavby, která se tyčí nad městem. Je to hora Ještěd, která je jedním z dominantních prvků města. Na jejím vrcholu stojí televizní vysílač a hotel, který je díky svému futuristickému vzhledu často považován za symbol města. Od věži se naskýtá neuvěřitelný pohled na celé město a jeho okolí, který vám doslova vezme dech.

Srdcem Liberce je jeho historické centrum s mnoha historickými budovami a kulturními památkami. Hlavním městským náměstím je náměstí Dr. E. Beneše, kde můžete obdivovat krásné budovy v secesním a klasicistním stylu. Zde se nachází také radnice, která je jedním z nejvýznamnějších architektonických skvostů města.

Na liberecké radnici bych chtěl upozornit zvlášť. Je to stavba, která je tak nádherná a majestátní, že by se nemusela stydět ani vedle své slavnější sestry na Staroměstském náměstí v Praze. Její bohatě zdobené fasády a detaily vás ohromí a přenesou vás do doby, kdy byla postavena.

Liberec je také městem, které je hrdé na své kulturní dědictví. Je domovem několika galerií a muzeí, včetně Severočeského muzea, které je jedním z nejstarších v České republice. Toto muzeum hostí stálou expozici zaměřenou na historii regionu a také pravidelně pořádá tematické výstavy.

Pokud jste milovník zvířat, nenechte si ujít návštěvu liberecké zoologické zahrady. Je to nejstarší zoo v České republice a je domovem pro více než 170 druhů zvířat, včetně vzácných bílých tygrů.

Liberec je tedy město plné kontrastů, které nabízí něco pro každého. Je to město, kde historie setkává modernu, kde se můžete těšit na klidné procházky malebnými uličkami, ale také na rušný noční život. Je to město, které je hrdé na své dědictví, ale nebojí se vykročit vpřed. Je to město, které je těžké nespatřit a ještě těžší opustit.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Liberec.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Liberec | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku