Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
5G Bezdrátový Internet

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Litoměřice


Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!
Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet v obci Měděnec. Vhodný je nejen pro domácnosti, ale i pro velké firmy. Jsme specialisté na Internet, kteří mají v této oblasti přehled a více jak 21+ letou tradici. Eri Internet je bez omezení dat!

Přehled měst (Ústecký kraj), kde již máme spokojené zákazníky.

Volejte infolinku 470 990 990 v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.

5G bezdrátový pevný Internet 100 / 10 Mb/s

Eri Internet 100/10 Mb/s - Váš klíč k bezdrátovému připojení, které mění pravidla hry. Přináší rychlost a spolehlivost 5G připojení přímo do vašich domovů a firem. Navrženo pro náročné uživatele, kteří chtějí využívat internet bez omezení, s maximální rychlostí a stabilitou.

Rychlost připojení:

Download: 100 Mb/s
Upload: 10 Mb/s
699 Kč / měsíc

V ceně zahrnuto:

  • Veřejná statická IP adresa (IPv4)
  • Vysokorychlostní bezdrátové 5G připojení

AKCE lze objednat do 31.7.2024


uživatel internetuWiFi Free připojení na Internet,
pod tímto logem nás najdete na čerpacích stanicích EuroOil


wifi free

Připojení přes WiFi Free využívají od r. 2016 zákaznící tankující na některé z 200 ČS EuroOil po celé ČR.
Můžete některou z ČS EuroOil navštívit a připojení přes EriMobile WiFi Free vyzkoušet u dobrého kafe.


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Litoměřice 41201 Litoměřice Žernosecká 2266 okres Litoměřice
WiFi Free Internet GPS: 50.5315572222, 14.1112691667


Město Litoměřice

Litoměřice. Malé město, poklidně vyplňující krajinku severních Čech. Město, které možná mnozí z nás znají jen jako nějakou stanici na cestě do větších a známějších destinací. Ale dnes, milí čtenáři, vás chci pozvat na jinou cestu. Cestu do Litoměřic, města se sto tvářemi a tisíci příběhy.

Představte si příjemný letní den. Slunce ještě není na vrcholu, ale už pomalu začíná hřát. Stojíte na náměstí Míru, v srdci Litoměřic. Je to kompaktní, přehledné náměstí, ale plné života. Kavárny a obchody, mladí lidé, rodiny, turisté i místní obyvatelé, všichni se tu míjí a prolínají v příjemném ruchu. Ve vzduchu je cítit vůně kávy, čerstvého pečiva a květin z blízkého trhu.

Otočíte se a zahlédnete symbol města – Katedrálu sv. Štěpána, která se tyčí na návrší nad městem. Její silueta je krásně vidět z každého koutu náměstí. Procházíte se po starých, místy už trochu opotřebovaných, ale stále malebných kamenných dlážděních, míjíte historické domy s barevnými fasádami a otevírají se vám nové a nové pohledy.

Litoměřice jsou město parků a zahrad. To je další tvář tohoto města, kterou určitě musíte poznat. Zvlášť pak Botanickou zahradu, která je jednou z nejstarších v Čechách. Procházíte se po stezkách mezi stromy a keři, obdivujete kvetoucí květiny a cítíte vůni zeleně a země.

A pak je tu řeka Labe, která město provází. Představte si chvíle na lavičce u řeky, kde pozorujete průjezd lodí, šum vody a svět kolem sebe, který se pomalu zpomaluje.

Ale Litoměřice nejsou jen o klidu a pohodě. Jsou také o historii, která je tu cítit na každém kroku. Jsou to stopy po židovské komunitě, která tu kdysi žila. Je to bývalý koncentrační tábor Terezín nedaleko města. Ale je to i moderní historie, příběhy lidí, kteří tu žijí a tvoří dnešní podobu města.

Představoval jsem si Litoměřice jako malé město na severu Čech. Ale jak jsem se do nich začal více ponořovat, objevoval jsem jednu tvář za druhou, jeden příběh za druhým. A uvědomil jsem si, že i malé město může být velké, pokud umíme vidět jeho krásu a cennost.

A tak vám, milí čtenáři, přeji, abyste i vy objevili své Litoměřice. Ať už jsou to ty klidné a poklidné, plné parků a zahrad. Ať jsou to ty historické, plné příběhů a vzpomínek. Nebo třeba ty moderní, plné života a energie. Každý z nás má své Litoměřice. A věřím, že ty vaše budou stejně krásné jako ty mé.

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Litoměřice.

Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet v obci Litoměřice | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku