Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Louny

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet v obci Měděnec. Vhodný je nejen pro domácnosti, ale i pro velké firmy. Jsme specialisté na Internet, kteří mají v této oblasti přehled a více jak 21+ letou tradici. Eri Internet je bez omezení dat!


Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.

WiFi Free připojení na Internet,
pod tímto logem nás najdete na čerpacích stanicích EuroOil


wifi free

Připojení přes WiFi Free využívají od r. 2016 zákaznící tankující na některé z 200 ČS EuroOil po celé ČR.
Můžete některou z ČS EuroOil navštívit a připojení přes EriMobile WiFi Free vyzkoušet u dobrého kafe.


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Louny EriMobile 44001 Louny Rybalkova 2702 okres Louny
WiFi Free Internet GPS: 50.3486833333, 13.8139583333


Město Louny

Vítejte v další části našeho putování po kouzelných koutech naší země. Dnes se budeme věnovat městu, které je jako perla skrytá v Ústeckém kraji. Městu, které doslova kypí historií a příběhy, které by mohly naplnit celou knihovnu. Vítám vás v Lounách.

Představte si město, které je obklopeno zelenými kopci a údolími, rozprostírá se v útrobách kraje, který je známý svými vinicemi. Je to jako malý poklad uprostřed zlatého pole. Právě to jsou Louny.

Město Louny je jako malé muzeum pod širým nebem. Kdekoliv se podíváte, uvidíte stopy historie, které jsou vryté do každého kamene. Stěžejním prvkem města je kostel sv. Mikuláše, který je dominantou města. Jeho mohutná věž se tyčí do výšky a je vidět z velké části města. Tento golem kamene, tvořený lidskými rukama, je jako strážce, který bdí nad městem a jeho obyvateli.

Ale kostel sv. Mikuláše není jediným kulturním pokladem, který Louny skrývají. Město je doslova prošpikováno historickými budovami, které jsou jako tiché hlasy minulosti, které nám připomínají dobu, kdy byly postaveny. Například městské hradby, které obklopují celé staré město, jsou jedny z nejlépe zachovaných ve střední Evropě.

Vydejte se po stopách slavného malíře Josefa Mánesa, který město navštívil a zamiloval se do něj jako do ženy. Jeho dílo, které zobrazuje město a jeho obyvatele, je jako časový stroj, který nás vezme zpátky do doby, kdy se malíř toulat ulicemi Loun.

Ale Louny nejsou jen o historii. Je to město, které je plné života. Kavárny, restaurace, obchody a parky jsou plné lidí, kteří si užívají každodenní život. Navštivte některou z místních vináren a ochutnejte místní víno, které je jako nektar bohů.

Město každoročně hostí různé kulturní a společenské akce, které přitahují návštěvníky z celého kraje. Ať už je to tradiční jarmark, hudební festival nebo výstava v místním muzeu, vždy je tu něco, co vás zaujme.

Louny jsou město plné kontrastů. Je to místo, kde se snoubí staré s novým, kde se historie mísí s modernou dobou. Je to místo, které je plné příběhů a které vás překvapí svou jedinečností.

Takže pokud jste milovníkem historie, milovníkem umění nebo jen chcete strávit čas v místě, které je plné života a kultury, pak jsou Louny městem pro vás. Věřím, že když se jednou podíváte na panorama města z věže kostela sv. Mikuláše, zamilujete se do tohoto města, stejně jako se do něj zamiloval Josef Mánes. Louny jsou město, které vás nikdy nenechá jít.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Louny.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Louny | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku