Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
5G Bezdrátový Internet

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Most

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!
Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet v obci Měděnec. Vhodný je nejen pro domácnosti, ale i pro velké firmy. Jsme specialisté na Internet, kteří mají v této oblasti přehled a více jak 21+ letou tradici. Eri Internet je bez omezení dat!

Přehled měst (Ústecký kraj), kde již máme spokojené zákazníky.

Volejte infolinku 470 990 990 v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.

5G bezdrátový pevný Internet 100 / 10 Mb/s

Eri Internet 100/10 Mb/s - Váš klíč k bezdrátovému připojení, které mění pravidla hry. Přináší rychlost a spolehlivost 5G připojení přímo do vašich domovů a firem. Navrženo pro náročné uživatele, kteří chtějí využívat internet bez omezení, s maximální rychlostí a stabilitou.

Rychlost připojení:

Download: 100 Mb/s
Upload: 10 Mb/s
699 Kč / měsíc

V ceně zahrnuto:

  • Veřejná statická IP adresa (IPv4)
  • Vysokorychlostní bezdrátové 5G připojení

AKCE lze objednat do 31.7.2024


uživatel internetu

Město Most

V dnešním příspěvku se zavrtáme hluboko do útrob jednoho z nejzajímavějších měst Ústeckého kraje - města Most. Toto město, jež se nachází na severu České republiky, je plné historie, kultury a přírodních krás. Ale předtím, než se ponoříme do světa Mostu, dovolte mi podělit se o jedno malé přiznání. Mám slabost pro města s charakterem a Most je právě takovým městem.

Představte si Most jako starého známého, který je od hlavy až k patě vytetovaný. Každý tetování na jeho těle vypráví příběh. A stejně jako u té staré známé, každý tetování - nebo ve městě Most, každá budova, každý most, každý park - je naplněn historií a významem.

Jedním z nejznámějších symbolů města je kostel Nanebevzetí Panny Marie, který představuje úžasný příklad středověké gotické architektury. Tento kostel se stal symbolickým svědkem historie města. Když se v 60. letech 20. století rozhodlo pro těžbu uhlí pod městem, byl kostel v roce 1975 přemístěn na nové místo, kde stojí dodnes. Ano, přesně tak - celý kostel byl přesunut! Když si představujete, jak obrovský objekt byl přesunut o více než 800 metrů, je to skutečně úchvatné.

Ale město Most není jen o historických budovách. Mostečané jsou hrdí na svůj sportovní duch a není divu, že město je domovem fotbalového klubu FK Baník Most. Stadion Letní, kde se odehrávají domácí zápasy, je dalším významným místem, které přispívá k charakteru města.

Zkuste si představit, jak se procházíte po mosteckých ulicích, nasáváte atmosféru a cítíte puls města. Najednou uslyšíte hudební tóny. Ty pocházejí z kulturního domu, kde se konají koncerty, divadelní představení a další kulturní akce. Kultura je důležitou součástí mosteckého života, která oživuje město a dává mu další rozměr.

A konečně, město Most je jako skvostný drahokam s mnoha facety. Jednou z nich je příroda. Ježíškova cesta, unikátní přírodní rezervace, je jedním z nejkrásnějších míst v okolí. Tento mírně kopcovitý terén je ideální pro procházky a nabízí úchvatné výhledy na město a okolní krajinu.

Most je víc než jen město. Je to kaleidoskop zážitků, příběhů a vzpomínek. Když se podíváte na jeho 'tetování', můžete vidět stopy minulosti, přítomnosti a budoucnosti. A právě to činí Most tak fascinujícím.

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Most.
Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet v obci Most | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku