Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Náchod

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.Město Hradec Králové

Severovýchodní kout naší nádherné země, jakoby věčně přitulný k pohraničním vrchům, skrývá jednu z nejlákavějších perel královéhradeckého kraje - město Náchod. A právě o této malebné oáze na hranicích s Polskem bych vám dnes rád vyprávěl.

Jakmile kroky vaše, milí čtenáři, překročí hranice tohoto města, otevře se vám fascinující svět plný historie, kultury a překrásné přírody. Náchod je přímo stvořený pro ty, kteří se rádi ztrácí v úzkých uličkách starých měst, vyhledávají architektonické skvosty, nebo si prostě užívají klidu malebné krajiny.

Hlavním symbolem města je impozantní Náchodský zámek, který korunuje město jako třešnička dortu. Postavený v 13. století rodu pánu z Dubé a Lipé, svědčí o mnoha osudech a příbězích, které se zde odehrály. Jeho silueta, jakoby vyřezaná do oblohy, působí tajemně a vábně zároveň.

Zámek je domovem tří muzeí: historického, výtvarných umění a přírodovědeckého. Sbírky jsou plné vzácných exponátů, které představují tisíciletí naší historie. A z terasy zámku se vám naskytne dechberoucí výhled na celý Náchod.

Ale Náchod není jen zámkem. Je to také malebné město plné středověkých uliček, nádherných parků a náměstí. Při procházce městem si nezapomeňte všimnout novogotické radnice nebo kostela sv. Vavřince. Tyto architektonické skvosty jsou skutečnými svědky času.

Co je na Náchodě však možná ještě fascinující, je jeho poloha. Město, které se rozkládá podél řeky Metuje, je jakýmsi bránou do Českého ráje, ale také do království skál a hvozdů - Krkonoš a Orlických hor. V Náchodě se tak snoubí hory s rovinami, divoká příroda s klidem města.

Ať už jste vášnivý turista nebo jen milovník klidu a pohody, Náchod je pro vás ideální destinací. Můžete zde vystoupat na hrad, podívat se na historické památky nebo se ztratit v krásách přírody.

V Náchodě je nejen krásně, ale také dobře. Ulicemi se nese vůně tradičních českých jídel, které vám servírují v místních restauracích. Ať už si vyberete jakékoliv z nich, vždy se setkáte s úsměvem a pohostinností místních obyvatel.

Milí čtenáři, Náchod je perla královéhradeckého kraje, která čeká na to, aby ji objevili právě vy. Tak neváhejte a přijeďte se přesvědčit na vlastní kůži. Jsem si jistý, že zde objevíte kouzlo, které vás bude vždycky lákat zpět.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Náchod.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.
Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Náchod | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku