Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Nový Jičín

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet v obci Nový Jičín. Vhodný je nejen pro domácnosti, ale i pro velké firmy. Jsme specialisté na Internet, kteří mají v této oblasti přehled a více jak 21+ letou tradici. Eri Internet je bez omezení dat!
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.


5G bezdrátový pevný InternetMěsto Nový Jičín

Nový Jičín, perla severovýchodní Moravy. Zabloudit v jeho historických ulicích a pasážích je jednou z nejlepších věcí, které můžete udělat, pokud máte rádi historii, kulturu a nádhernou architekturu.

Zdaleka nejznámějším symbolem města je náměstí. Představte si šachovnici. To je náměstí. Ale místo běžných šachových figur, jsou na tomto hracím poli umístěny malebné renesanční a barokní domy, které vytvářejí jedinečný a nádherný obraz města. Každý z nich má svůj příběh, svou duši. Některé jsou domovem stylových kaváren a restaurací, kde se můžete posadit a vychutnat si kávu nebo sklenku dobrého moravského vína. A náměstí je korunováno barokní radnicí, která už po staletí bdí nad městem jako strážný anděl.

Nový Jičín je také městem klobouků. Když se procházíte městem, neuniknou vám různé obchody a ateliéry, kde se vyrábějí a prodávají klobouky. A není to jen nějaká novodobá módní vlna. Město má tradici výroby klobouků sahající až do 18. století. Ročně se zde vyrobí miliony klobouků a exportuje se do celého světa. Když vstoupíte do jednoho z těchto obchodů, je to jako vstup do časového tunelu. Cítíte tu historii, tradici, cítíte tu lásku k řemeslu.

Nejen architektura a klobouky dělají z Nového Jičína tak speciální místo. Město je také bránou do Beskyd a Jeseníků, dvou pohoří, které nabízejí nádherné přírodní scenérie a spoustu možností pro turistiku, cykloturistiku nebo zimní sporty. Stačí jen přejít přes městské hradby a jste uprostřed nádherné přírody.

A pak je tu lidé. Lidé v Novém Jičíně jsou přátelští, otevření a pohostinní. Připraveni vám ukázat jejich město a sdílet s vámi jeho příběhy a tajemství. Protože to je to, co dělá z města skutečné město. Ne jen budovy a ulice, ale lidé, kteří v nich žijí.

Nový Jičín je město, které vás zve, aby jste se zastavil, prohlédl si ho a naslouchal jeho příběhu. Ať už jste milovníkem historie, přírody, módy nebo jen hledáte místo k odpočinku a relaxaci, Nový Jičín je tu pro vás. Město plné přátelství, krásy a nezapomenutelných zážitků.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Nový Jičín.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.
Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Nový Jičín | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku